Ev / Evde ek işler / Yapboz blokları paketleme işi
Sponsor Reklam

Yapboz blokları paketleme işi

3D Puzzle blokları paketleme işi

Çocukları olan insanlar eğitici olması amacıyla ve aynı zamanda şekil ve sayıları tanıması açısından hayal gücünün gelişmesi için çocukların seviyesine uygun olan puzzle ya da yapboz adı verilen eğitici oyun setlerinden almak ister. İşte çocukların eğitime destek olmak amacıyla evde yapboz paketleme işi yapmak isteyenlere fırsat verilmektedir. Son zamanlarda firmalar da farklı modellerde eğitici yapboz blokları üretmeye başladı. İçlerinde oyuncak ve blokların da yer aldığı bu modeller ilgi görmeye başladı özellikle çocukların sevdiği ayıcık barbie bebek, otomobil, futbol topu şeklinde farklı tasarımlar yaptıkları, ancak bunların sadece kağıttan değil, plastikten gerçek 3 boyutlu modeller şeklinde üretilerek çocukların zihin gelişimine katkı sağlamak istedikleri bilinmelidir.

Sizlere bunları anlatmamızın sebebi bu işi yapmak istiyorsanız klasik, bildiğiniz yapboz modelleri değil, aslında lego tarzı oyun blokları şeklinde hazırlanmış çoklu parçaların bir araya getirilmesine yönelik çalışmalar olduğunu hatırlatalım.

Evde yapboz paketleme işi herkese para kazanma fırsatı sunmaktadır. Boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız para kazanmak zorundaysanız. O zaman bu eğlenceli işi yaparken hem para kazanacaksınız. Hem de yeni farklı tasarımları bir araya getirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Yapboz paketleme işi nasıl yapılır

Oyuncak üretici firmaların ihracat yapmak amacıyla fazla üretim yaptığı durumlarda acilen ek iş yapmak isteyen insanlara ihtiyaç duymasıyla bu işi part-time olarak iş yerlerinde ya da evlerinde fabrikaya yakın bölgelerde yaşayan insanlara verdiklerini bilmelisiniz. Yani firma sizi kendi işyerine de çağırabilir. Eğer part time çalışacak eleman bulamazsa evde çalışmak isteyenlere yapboz paketleme işi verebilir. Bu durumları bilerek sizler de ön iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yani konu altına part-time olarak mı çalışmak istiyorsunuz, yoksa evde boş zamanlarınızı değerlendirip ek iş yapmak mı istiyorsunuz belirtirseniz evlere puzzle yapboz paketleme işi veren firmalar ona göre hareket eder, tercih eder. Size gönderilen parçaların belli standartlarda paketlenmesi istenecektir. İşin nasıl yapılacağı size şema ile gösterilecek. Siz de buna göre parçaları bir araya getireceksiniz.

Puzzle yapboz paketleme işi yapmak isteyenlerin konu altına iş başvuru formunu doldurması gerekmektedir. İletişim kurmak amacı ile her zaman söylediğimiz gibi özel Bilgilerinizi yazmayınız, sadece mail adresiniz aracılığı ile iletişim kurmanız yeterli olacağını hatırlatalım.

Ayrıca Gözatın

Evde Dantel Örme İşi

Kadınların çoğu el işlerinde çok beceriklidir. Yeni nesil el işlerine uzak durmaya çalışsa da, merak …

21 yorumlar

  1. Van’da öğretmenim.Hem bir uğraş hem bir ek gelir olsun istiyorum ve de severek yapıyorum.Cevabınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir