Ev / PERSONEL ALIMLARI / Vatan Bilgisayar personel eleman alım ilanı
Sponsor Reklam

Vatan Bilgisayar personel eleman alım ilanı

Teknoloji alanında en ünlü satış mağazalarından biri olan Vatan Computer personel eleman alım ilanı yayınladı. Buna göre Türkiye'de farklı illerimizde açık bulma 60 elemana ihtiyacı olduğunu duyurdu. 1983 yılından beri Türkiye'de mağaza sayısını hızla artıran Vatan Computer ihtiyaç duyduğu birimler için farklı pozisyonlar da kendini yetiştirmiş teknoloji alanında birikimi olan personele ihtiyaç duymaktadır.

Vatan Bilgisayar hakkında bilgi

Vatan Computer şu anda Türkiye'de 52 şehirde yüzden fazla mağazasıyla teknoloji meraklılarına hizmet vermektedir. Teknoloji sürekli kendini güncelledi için yeni yeni ürünleri mağazada stantlarda yerini aldığını Sizler de bilirsiniz bunun için bilgilendirme amaçlı ürün tanıtımı ile ilgili hizmet veren satış görevleri bulunmaktadır. İşte Vatan Bilgisayar personel alım ilanı sayesinde ihtiyacı olanlara çalışma fırsatı sağlanacaktır. Hatırlatalım çalışma saatleri haftanın 7 günü saat 10 ile 22 arasında devam etmektedir.

Vatan Computer çağrı merkezi kaç?

Vatan Computer çağrı merkezi 0850 222 56 56 müşteri hizmetleri telefon numarasıyla gerekli bilgiler alınarak konu ile daha ayrıntılı bilgi alınabilir.

Vatan Computer açık pozisyonlar

Hangi ilde pozisyon olduğu maaşı çalışma şartları hakkında bilgi alınabilir. Biz Sizlere alımı yapılacak olan pozisyonları söyleyelim;

satış elemanı

satış danışmanı

müşteri hizmetleri temsilcisi

sevkiyat şoförü

depo görevlisi

satış sonrası destek elemanı

muhasebe görevlisi

teknik servis personeli

santral personeli

kasa görevlisi

ihtiyacı bulunmaktadır.

Bunların hangi illerde istihdam edileceği konusunda ayrıntılı bilgi almak için Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri telefon numarası aranıp verilmelidir. Ayrıca kurumun insan kaynakları sayfasına girildiği taktirde işe alımla ilgili ayrıntılar ve açık pozisyonlar duygusu güncel olarak yayınlanmaktadır. Siz de teknoloji meraklıysanız ve bu konuda bilgi birikim sahibi iseniz kendimize kariyer fırsatı arıyorsanız Vatan Computer  personel eleman alım ilanı iyice inceleyip ondan sonra karar vermenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir