Sponsor Reklam

Vasıflı Vasıfsız Denizci Alımı

Denizcilikte vasıflı vasıfsız personel alımı yapılacaktır. Ülkemiz üç tarafı denizlerle çevrili olan önemli tarihi kökleri olan güzel bir yerleşim merkezidir. Denizcilik diğer gelişmiş ülkelerde olduğu kadar yeteri seviyelere ulaşmıştır. Denizcilik firmaları turistik teknelerde görev yapacak olan vasıflı ve vasıfsız personeller için arayış içindedir. Üstelik oldukça dolgun maaş vermektedir. özel yatlarda ve Yurt içi gemilerde görev yapacak olan farklı mesleklerde eleman ihtiyacı bulunmaktadır.

Vasıfsız Denizci Alımı Yapılacak

Bazı durumlarda bütün sosyal haklar çalışan kişilere verilmektedir. Üstelik maaşlar isteyene Amerikan doları, isteyene Euro, isteyene Türk Lirası olarak ödenmektedir. Çalışma sistemi biraz farklı olan Denizcilik mesleği Uzun soluklu uzun zaman ayrılması gereken farklı bir çalışma sistemidir.

[caption id="attachment_2444" align="alignleft" width="300"]DENİZCİ OLMAK DENİZCİ OLMAK[/caption]

Denizcilik işi yapmak istiyorum

Paraya ihtiyacı olan ve uzun zaman ailesinden sevdiklerinden ayrı kalmayı göze alan kişiler Denizcilik görevi yapmak için bu fırsatı değerlendirebilir. Maaş, mesai, Sosyal Güvenlik Kurumu, ikramiye, kalacak yer, yeme içme, artı erken emeklilik fırsatı sunulan Denizcilik işinde farklı meslek gruplarının ihtiyaç duymaktadır.

Gemilerde Restoran bölümü, Makine dairesi, Elektrik Bölümü, güverte bölümü için eleman ihtiyacı hasıl olmaktadır. Bu sebeple Restoran bölümünde çalıştırılmak üzere komi, garson, aşçı yardımcısı ve aşçı olarak çalışabilirsiniz.

Gemilerin makine dairesinde boyacı, kaynakçı, yağlamacı, makinacı elemanı olabilirsiniz.

Gemilerin elektrik bölümüne elektronik içi tesisatçı ve elektrikçi olarak alabilirsiniz.

Ayrıca gemilerin güverte bölümünde çalıştırılmak üzere vasıflı ya da vasıfsız Gemici ihtiyacı bulunmaktadır.

Sizlerde İyi para kazanma düşünceniz varsa sadece denize kıyısı olan şehirlerde yaşayanlar değil Türkiye genelinde herkesin başvuru yaparak para kazanabileceği bu iş fırsatını değerlendirmesini hatırlatalım.

Denizci olmak için hangi şartlar gerekir

Seyahat engeli bulunmayan

Vasıfsız ya da vasıflı herkes

18 yaşında 55 yaşına kadar kendini güçlü hisseden insanlar

Sabıka kaydı olmayanlar bu iş için gerekli başvuru yapabilir.

Denizci olmak için nereye başvurmalıyım

Sitemiz denizci olmak isteyenlere fırsat vermektedir. Konu altındaki iş başvurusu formuna özel Bilgilerinizi yapmamak şartıyla bu işi yapmak istediğinizi belirten ve kendinizi anlatan yazı yazınız. Denizcilikte vasıflı vasıfsız personel alımı yapacak denizcilik firmaları ihtiyaçları durumunda sizlerin iletişim bilgilerinden iş teklifi yapacaktır.

Oldukça fazla ihtiyaç olduğunu hatırlatalım, ancak uzun süre ailenizden sevdiklerinizden ayrı kalacağınızı peşinen kabul etmeniz gerektiğini tekrar hatırlatalım.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir