UYARI!

Değerli Ziyaretçiler,

Sitemiz sadece bilgi aracılığı yapmaktadır. Yani işverenler ile iş arayanların buluşmasına katkı sağlamak amacıyla hazırlanmış bir destek sitesidir. İş tanıtımlarının altına yorum yaparak işe talip olabilirsiniz. İşverenler ihtiyaçları durumunda yorum bölümündeki iletişim bilgilerinden size ulaşmayı tercih edebilir. Lütfen özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Mail adresinizi başvuru bilgilerini yazdığınız yere de yazınız. Yoksa kimse sizin e-mail adresinizi göremez.

Bizim sizlere ne iş verme, ne işverene sizleri tavsiye etme hakkımız yoktur. Hiçbir işvereni tanımıyoruz, onlarla ortaklığımız ya da işçi bulma anlaşmamız yoktur. Bu işlerden komisyon ya da aracılık bedeli alma amacımız da yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı olarak yayın yapan web sitesiyiz.

Bazı kötü niyetli kişilerin sizlere iş vereceğini söyleyerek sizden teminat, peşinat ya da başka isim altında para talep etmesini asla kabul etmeyiniz. Sitemiz herhangi bir mağduriyet durumunda hiçbir sorumluluğu kabul etmez!

Sitemizden faydalanmak için yorum bölümüne telefon numarası yerine mail adresinizi yazmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlerin de bildiği gibi telefon dolandırıcılığına maruz kalmamak adına telefon numaralarınızı kesinlikle paylaşmayınız!

Sizinle iletişime geçmek isteyenler mail adresiniz aracılığıyla size ulaşabilir. Telefon numaranızı farklı amaçlarla kullanmak isteyen kişilere ve kuruluşlara karşı uyanık olmak zorundasınız. Bu sebeple telefon numaralarınızı ve çok özel bilgilerinizi lütfen yorum bölümünde paylaşmayınız. Herhangi bir mağduriyet durumunda sitemiz asla sorumluluk kabul etmez.

Herhangi bir konuda sizi dolandırmak isteyen kişilere fırsat vermemek adına kesinlikle telefon numaranızı yorum bölümüne yazmayınız! Yaptığımız bilgi paylaşımları bağlayıcı nitelikte değildir. Sadece fikir vermek amacıyla paylaşılmaktadır.

Personel alımları ile ilgili resmi web sitelerinden ayrıntılı bilgi edinmeden karar vermeyiniz.

Bayilik veren firmalar hakkında yaptığımız bilgi paylaşımları da fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Bayilik almak isteyenlerin de bayilik veren firmalar ile bizzat görüşmeden ya da resmi web sitelerini ve şartlarını tam olarak öğrenmeden karar vermemelerini tavsiye ederiz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim bölümündeki mail adreslerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sitemiz hiçbir konuda işe yerleştirmeyi ve iş bulmayı taahhüt etmez, garanti de vermez. Hiçbir konuda sorumluluk kabul etmez!