Sponsor Reklam

Tüy Temizleme Aparatı Montaj İşi

Kıl temizleme aparatı işi

Hayat gittikçe renklenmeye aynı zamanda kolay bir şekilde yaşanır hale gelmeye başladı dersek abartmayız. Evde evcil hayvan besleyenlerin hayvanlardan bulaşan kılları tüyleri temizlemek için tüy temizleme aparatı kullanması gerekmektedir. Büyük marketlerde dikkatinizi çektiyse kıl temizleme aleti, toplama aparatı gibi başlıkları altında satılan rulo halinde yapılmış yapışkan kağıtlı ve balonun içine yerleştirildiği bir özel mekanizma bulunmaktadır. Evinizde evcil hayvan beslemezseniz bile üzerinize, elbisenize kazağınıza, montunuza, yakanıza, siyah koyu renkli giydiğimiz kıyafetlerin üzerine uçan, yapışan, saçından düşen kılların temizlenmesi amacıyla kullanılan tüy temizleyici aparata ihtiyaç vardır. İşte bu aparatın montaj yapılarak satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Binlerce üretilen bu basit düzenekler gerçekten çok önemli bir görevi yerine getirmektedir. [caption id="attachment_2122" align="alignleft" width="300"]tüy toplayıcı aparat montaj işi tüy toplayıcı aparat montaj işi[/caption]

Tüy toplama aparatı montaj işi

Özellikle kedi köpek besleyen insanların evde fazla sayıda tüy toplayıcı aparat bulundurduklarını söyleyelim. Bu durumda firmalar bu üretilen basit düzeneklerin montajının yapılarak satışa hazır hale getirilmesi amacıyla personele ihtiyaç duymaktadır. İster yarı zamanlı üretici firmanın iş yerinde çalışarak, isterseniz evinizde boş zamanları değerlendirerek tüy toplama aparatı montaj işi yapabilirsiniz. Herkesin kolay bir şekilde yapacağı bu işi üniversite öğrencileri, emekliler, ev hanımları rahatlıkla yapabilir. Kısacası paraya ihtiyacı olan ailesine destek olmak isteyen herkesin bu fırsatı değerlendirmesini umuyoruz.

Tüy toplama aparatı montaj işi yapmak istiyorum

Bu işi yapmak isteyenlerin evde boş zamanlarını ister ailece değerlendirerek muhabbet, çay, kahve içerek ister ekip halinde akrabaları, komşuları, apartmanda oturanlar bir araya gelerek yapabilir.  Kredi kartı borçlarını, elektrik, su, doğalgaz faturalarını ödeyerek ailelerine katkı sağlayabilirler. Elbette sadece büyük şehirde yaşayanlar değil köyde, kasabada, ilçede yaşayan herkes bu işe talip olabilir. Çünkü firmalar uzaklığı çok fazla sorun etmiyor. Kargo firmaları ile yaptıkları anlaşma neticesinde Türkiye'nin her noktasına bu işi gönderip işlerini bir an önce bitmesini bakmaktadır. Burada en önemli sorun güvenli firma size iş verdiği zaman işin mutlaka zamanında bitirilmesi ve istenilen şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizinle iletişime geçmesi için konu altına iş başvurusu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece ihtiyaç halinde tüy toplayıcı aparat montaj işi yapan firmalar size de ulaşır ve sizinle çalışmak istediğini bildirir. Bu işi yaparak ayda tahmini olarak 1200-1300 lira civarında gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

30 yorumlar

 1. Merhaba lar bizim evde ek işe çok ihtiyacımız var aldığımız işleri dürstçe ,özenle ve zanında veya önce teslim ederiz çünkü ek işe çok ihtiyacımız var ve taktir edersiniz gerçekten işe ihtiyacı olan kişiler işini kaybetmemek için hakkıyla yapar bizde öyle kişileriz ve gerçekten ek işe ihtiyacımız var.bu arada 4 kişiyiz işimiz sağlam ve daimi olursa 8 kişiye çıkacak sayımız sizden olumlu dönüş bekliyoruz. Kolaygelsin

 2. Özürlü emeklisiyim 3 çocuk okutuyorum maaşıma katıda buluna bilecek parça başı iş arıyorum el becerileride iyiyimdir öncesi tecrübelerim vardır.

 3. Merhaba 25 yaşındayım işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. Merhabalar ben yaren samsun ilkadım da oturuyorum elimden her türlü iş gelir çevrem de cok geniştir isterseniz grup bile çıkarabilirim size sizinle birlikte güzel şeyler yapabiliriz umarım sizde benle aynı fikirde olursunuz :))

 5. Merhaba 28 yaşındayım ek işe ihtiyacım var İSTANBUL BAĞCILAR

 6. Paketleme ve montaj konusunda tecrübeli olduğum söylenebilir öğrenciyim ailemle birlikte çalışabilirim . Kocaeli

 7. Öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 8. Istanbul pendik

 9. İstanbul esenyurtta oturuyoruz daha önceden de bu tarz işler yaptık 3 kişilik bir ekibiz en kısa zamanda işe başlayabiliriz.
  feride.gokceoglu1@gmail.com

 10. Merhaba ankara mamak ta oturuyorum acil ek ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun ekibim var. Çok zor durumdayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir