Sponsor Reklam

TÜBİTAK TÜSSİDE Belirli Süreli Proje Personeli Alım İlanı

TÜBİTAK TÜSSİDE Belirli Süreli Proje Personeli Alımı yapacaktır. İşe alınacak kişilerden birinin görevi ve yapacağı iş ise kamunun ihtiyaçlarını takip edip bu ihtiyaçlara göre proje belirlemektir, bu belirlenmiş projelerin kapsamını yapılma zamanını ve maliyetinin yönetimini ile ilgili raporlar hazırlamak ve yapılan proje üzerinde proje yöneticisi olarak görev alacak Ar-Ge personeli istihdam edilecektir. B iş üzerinde sadece bir kişi alınacaktır. Bunun haricindeki işler için sitemizin devamındaki duyuru yazısına bakarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz, ayrıca iş alımının yapılacağı il Kocaeli/Gebze’dir.
İş başvurusunda bazı şartlar bulunmaktadır. KPSS gibi devlet tarafından yapılan birkaç sınavdan belirli notları almış olmanız gerekmektedir ve istenilen eğitim düzeylerini karşılamanız gerekmektedir. Eğitim seviye olarak 4 yıllık lisans mezunu olmanız ve mühendislik alanından mezun olmanız gerekmektedir. Öncelikli istenilen mühendislikler bulunmaktadır bu öncelikli mühendislikleri iş alanlarına göre duyuru kısmından bulmanız mümkündür. TÜBİTAK TÜSSİDE Belirli Süreli Proje Personeli alınacak olan personeller arasında sağlıkçıda bulunmaktadır sağlıkçıların en az 2 yıllın ön lisans mezunu olması gerekmektedir bununla ilgili detaylı bilgiyi de duyuru kısmında bulmanız mümkündür.
TÜBİTAK TÜSSİDE Belirli Süreli Proje Personeli Alım İlanı DUYURUSU için Tıklayınız

Ayrıca Gözatın

Sigorta denetleme uzman yardımcıları alımı

Hazine Müsteşarlığı sigorta denetleme uzman yardımcısı elemanı alımı yapacak. Başbakanlığa bağlı olan Hazine Müsteşarlığı sigorta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir