Sponsor Reklam

TÜBİTAK işçi personel alım ilanı

 Türkiye Bilimsel Tetkik Araştırma Kurumu ihtiyacını karşılamak amacıyla işçi alımı yapacağını duyurdu. Çankaya Hizmet Merkezi tarafından yapılan işçi alımı hakkındaki duyuru hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Tübitak işçi alımı için başvuru 4 Kasım 2016 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Türkiye bilimsel Tetkik Araştırma Kurumu Tübitak işçi alımı için genel şartlar şunlardır; Başvuru yapacak adayların Microsoft uygulamaları ile ilgili bilgiler konusunda iyi derecede tecrübeli olması gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar sertifikası ile belgelendirmek zorundadır. Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip olanlar tercih edilecektir. Analiz ve İş takibi yeteneğine hayız olmak protokol ve insan ilişkileri konusunda yetenekli olmak, bilgisayar ofis araçlarını en iyi şekilde kullanabilmek düzgün ve akıcı konuşabilmek insanlarla iletişimi güçlü olmak en önemli şartlar arasında görünmektedir.

TÜBİTAK işçi alım şartları

TÜBİTAK işçi alımı için şartları uyan adayların 4 Kasım 2016 tarihine kadar İŞKUR gov.tr adresi üzerindeki başvuru formunu doldurarak işçi alımına aday olabilirler. İşçi alımı için 2016 Kamu Personeli Seçme sınavında KPSS P3 puanı bulunan adayların başvuruları değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların son listede yer almaları halinde tecrübeleri, eğitim durumu, yabancı dil bilgileri gibi farklı şartlar sözlü ve yazılı sınav öncesinde değerlendirilecektir. Bu durumunu belgeleyen adamların adayların gerekli belgeleri ibraz etmesi gerekir. Adaylar bütün şartları yerine getirdiği takdirde sınav kapsamında müracaat yapan adayların içinde en fazla puan alandan başlayarak ihtiyaç sayısının 3 katı oranında listede adaylara yer verilecektir.

[caption id="attachment_2299" align="alignleft" width="300"]TÜBİTAK TÜBİTAK[/caption]

Türkiye Bilimsel Tetkik Araştırma Kurumu İşçi Alımı

Sizler de çok önemli bir kurumda geleceğe yönelik planlarımız varsa bu ilanı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Türkiye Bilimsel Tetkik Araştırma Kurumu işçi alımı ilanı ile ilgili olsanız ayrıntılı bilgiyi İŞKUR'un web sitesinden takip edebilirsiniz.

Sitemiz sizlere sadece işçi alımı hakkında kısa bilgilendirme yapmak için bu yazıyı paylaşmıştır. TÜBİTAK personel alımı hakkında sizleri kısa bilgilendirme yapmak gerekirse alınacak işçi sayısı 4 kişilik tam süreli ve daimi olarak çalışacak işçilerin Ankara'da görev yapacağını hatırlatalım.

Bilgisayar sertifikası bulunan, bilgisayar işletmenliği yapan ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan kişilerin Kpssp3 düzeyinde puanı olması önşart arasındadır. Ayrıca sekreter ihtiyacını karşılamak için öğrenme türü pratikten olan elemanlarına ihtiyaç vardır. TÜBİTAK işçi personel alımı hakkında sizlere kısa bilgilendirme yaptık. Ayrıntıları kurumun ve İŞKUR'un web sitelerinden öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir