Sponsor Reklam

Trabzon Ek İş

Karadeniz bölgemizin en önemli şehirlerinden birisi olan Trabzon'da yaşayan vatandaşların ailesine destek olmak rahat yaşamak amacıyla hangi ek işleri yapabileceklerini araştırdık. Bunun sonucunda sizlerle paylaşacağımız bilgiler ışığında sizler de evde oturarak ya da part time olarak veya sürekli olarak yapabileceğiniz işler hakkında bilgi vereceğiz. Karadeniz Bölgesi'nde en önemli şehir merkezleri arasında bulunan Trabzon ek iş imkanları açısından farklı alternatifler sunmaktadır. Çünkü hem İnşaat hem Turizm açısından sürekli gelişme gösteren ilimiz farklı ek iş imkanları ile Trabzonlular açısından önemli bir fırsat merkezidir.

Trabzon ek iş fırsatları

Büyükşehir Belediyesi yasasının yürürlüğe girmesi ile birlikte bütün köyler Mahalle olmuş ve Büyükşehir hizmetlerinden faydalanmaya başlamıştır. Bu kapsamda büyük avantajlar ortaya çıkmıştır. Trabzon'un son zamanlardaki en önemli ek gelir fırsatları arasında Turizm olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle Arap turistlerin Karadeniz Bölgesine yoğun ilgi göstermesi sebebiyle burada araç kiralama, Emlak satışı, restoranlar, alışveriş merkezleri çok iş yapmaya başlamıştır. Sizler de bu sektörlere bağlı olarak kendinize uygun Trabzon ek iş fırsatları oluşturabilirsiniz.

Örneğin iyi bir balık çiftliği kurarak turistleri ürettiğiniz organik balıkları yemeleri, tutmaları ve görmeleri açısından önemli bir tesis açabilirsiniz. Çünkü Karadeniz'in dağlarında gürül gürül sular akmaktadır. Yapacağınız güzel havuzlarda dağlardan gelen suyu havuzlara yönlendirerek bölgenin kırmızı benekli alabalık ve normal alabalık üretimi yaparak cazibe merkezi haline dönüştürebilirsiniz.

[caption id="attachment_2204" align="alignleft" width="300"]Trabzon Ek İş Trabzon Ek İş[/caption]

 Trabzon ek iş imkanları

Araç kiralama dükkanı açarak yoğun talebe cevap vermek amacıyla Trabzon ek iş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Emlakçılık en gözde ek iş fırsatı arasında dikkat çekmektedir. Siz de Trabzon ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız açacağınız bir emlak ofisi ile turistlere yönelik emlakçılık yapabilirsiniz.

Ayrıca Karadeniz'in kırsal kesiminde yaşayan vatandaşlarda kendi imkanları ölçüsünde tereyağı üretimi, hayvan yetiştiriciliği, fındık yetiştiriciliği, çay yetiştiriciliği işleri yapabilir. Böylece fındık toplamak isteyenlere, çay toplamak isteyenlere ek iş fırsatları oluşacaktır.

 Trabzon ek iş ilanları

Karadeniz'in dağlarında tertemiz pırıl pırıl otla beslenen inekler mis gibi sütler vermektedir. Bunlardan elde edilen tereyağları organik olduğu için yaylalarda yetişen vatandaşlar bu ürünlerini istediği fiyattan istediğin kişiye rahatlıkla satabilir. Bunun için aracı firmalarla anlaşmamıza hiç gerek yok ürettiğiniz organik ürünleri çevrenizdeki insanlar bile rahatlıkla satın alır.

Trabzon Türk boylarının yaşadığı önemli bir kenttir. Özellikle Çepniler Türkmen geleneklerine göre hayatlarını devam ettirmektedir. Ayrıca oğuzların Avşar boyundan sonradan Trabzon'a gelen Avşarlar da Trabzon'da yaşamaktadır.

Trabzon'da önemli turistik yerleşim yerleri de bulunmaktadır. Sümela Manastırı yoğun ilgi gören yerler arasındadır. Burada da Restoran işletmeciliği Turizm Rehberliği yapmak isteyenlere  Trabzon ek iş ilanları ile iş imkanı doğmaktadır.

Trabzon'un ilçelerinde de kendine özgü bir ek gelir fırsatı bulunmaktadır. Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Düzköy, Maçka, Akçaabat, Yomra, Arsin, Araklı, Sürmene, Köprübaşı, Of, Çaykara, Hayrat, Dernekpazarı ek iş imkanları açısından kendine özgü özellikler taşımaktadır.

Trabzon'da evlere ek iş veren firmalar

Sizlerde Trabzon'da evlere ek iş veren firmaların sunduğu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız konu altına hangi ek işleri yapabileceğinizi yazabilirsiniz. Böylece Trabzon ek iş fırsatlarından sizde yararlanmış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

7 yorumlar

 1. Trabzonda oturuyorum öğrenciyim evde paketleme gibi ek is yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 2. Slm ben akcaabattan Evkur aldım çocuklarım var dışarı isi yapamıyorum evde her türlü iş yapabilirim

 3. Zehra Arıkan Trabzon Maçka da oturuyorum evde mandal paketleme davetiye katlama cetvel paketleme işi yaprak sarma işi yaparım evde çalışma imkanım var çalışma tecrübem var 12 sene elim çabuk seridir geri dönüş yaparsanız sevinirim evden çalışmaya çok ihtiyacım var

 4. Osman Yazıcı

  Trabzon/Akçaabat’ta ikamet ediyorum. Evde yapılabilcek her işi alabilirim.

 5. Trabzon merkezde oturuyorum.evde ek iş arıyorum

 6. Trabzon Akcaabat ta oturuyorum..Paketleme Montaj gibi ek isler yapabilirim. Lütfen dönüş yaparmısınız

 7. Tuğçe Yavuz

  Trabzon merkezde oturuyorum. Öğrenciyim paketleme magnet süsleme gibi ek işler yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir