Sponsor Reklam

Toz biber paketleme işi

Pul biber ve ya toz biber paketleme işi yapmak isteyenlerin olduğunu biliyoruz. Görüntüsüyle kokusuyla insanları büyüleyen bu besin maddeleri aktarlarda satılmaktadır. Ancak bazı toptancı firmalar marketlerde gördüğünüz küçük paketler içinde satışa hazır hale gelmesi için evde çalışacak insanlara fırsat vermektedir. Sizler de evde boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız evde pul biber ya da pul biber paketleme işi yapabilirsiniz. Firmalar üreticilerden temin ettikleri çuvallarla dolusu toz biberleri marketlerde satışa sunmak amacıyla küçük paketler içine yerleştirip satmaktadır. Böylece daha kazançlı çıkmaktadır. Bu işi yapmak isteyen insanları da evde para kazanma fırsatı doğmuştur.

 Evde pul biber paketlemek istiyorum

Evlere pul biber paketleme işi veren firmaların sizinle iletişim kurulması amacıyla kendinizi tanıtan mesajlar yazmaya gayret eden firmalar kendilerine en uygun kişiye bu işi verecektir. Bir an önce ilk sırada yer almak için konu altındaki ön iş başvuru formunu doldurun. İhtiyaç olması halinde firmaların sizlere bu işi vermesine öncülük yapan gerek görüntüsüyle insanı büyüleyen lezzetiyle bizleri etkileyen bu kırmızı yiyecekleri paketlemek ayrı bir meziyet gerektirir.
Herkesin kolay kolay yapamayacağı bu işi titiz temiz çalışan insanların alması gerektiğini hatırlatalım. Özellikle evdeki boş zamanı değerlendirmek isteyen ev hanımları bu işe daha yatkındır. Beyler, üniversite öğrencileri sizler pek heveslenmeyin, çünkü hem elinizi yüzünüze bulaştırırsınız hem de ağzınıza gözünüze kaçırırsınız canınız yanar. Maharetli hanımların minik poşetlere yerleştirip ağzını kapatacak bu işi bırakın onlar yapsın. Saygıdeğer ev hanımları evde toz biber paketleme işi yapmak istiyorsanız, ailenize destek çıkmak istiyorsanız, bu işe aday olan evlere toz biber paketleme işi veren firmalar sizlere bu işi versin. Siz de ailenize destek olun para kazandırın, faturalarınızı ödeyin.

 Pul biber paketleme işi nasıl yapılır?

Firmaların sizlere göndereceği bir çuval kırmızı toz biber, pul biberin istenilen gramajda hazırlanması gerekir. 100 gram, 200 gram, 500 gram şeklinde istenebilecek olan biberler güzelce paketlenip hazır hale getirilmesi gerekir. Firmalar sizlere belli bir süre verecek bu süre içerisinde de bu işin hazırlanması gerekecektir. Zamanında işin teslim edilmesi çok önemlidir. [caption id="attachment_1618" align="alignleft" width="300"]Baharat paketleme Baharat paketleme[/caption]

Biber paketleyerek ne kadar kazanabilirim?

Paket vereceğiniz bir amaca göre kazancını değişecektir. Küçük paketler sizi daha çok yorabilir, bu sebeple firmanın size teklif edeceği paraya göre kazancınız ortaya çıkacaktır. Ancak tahmini olarak ayda 700-800 lira ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde toz biber paketleme işi önemli bir kazanç sağlar. Böylece sizde ertelemiş olduğumuz istekleriniz ihtiyaçlarınızın bu parayla gidermiş olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

28 yorumlar

 1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum için ihtiyacım var

 2. Ankara elmadag da oturyorum Bu ise ihtiyacim var ne zaman isterseniz zamaninida teslim ederim bu isi iyi yaparim

 3. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde toz biber, pul biber, vb. paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 4. Izmirde otururuyorum kac paket isterseniz gününde ulaştiririm ihtiyacim war yardimci olursaniz cok sewinirim

 5. ACIL ACIL BU ISI YAPMAK ISTIYORUM ISTANBUL UMRANIYEDE OTURUYORUM LITFEN GERI DONUS YAPAR MISINIZ

 6. Ebru yağmuroğlu

  Bolu sağlık mahallesinde oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Her türlü işi yaparım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Çok ihtiyacım var.

 7. Merhaba, Hatay’da 3 kişilik çok titiz ve hızlı çalışan bir ekibimiz var, her türlü paketleme işini yapabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir