Sponsor Reklam

Toplu İğne Paketleme İşi

Toplu iğne paketleme işi de diğer ek işler gibi. Ev hanımları ek iş yapmaya alıştı. Böylece aile giderlerine büyük katkı sağlamaya başladı. Sizler de boş zamanlarınızı değerlendirerek toplu evde iğne paketleme işi yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay eğlenceli sıradan ek iş fırsatı sayesinde eşinizin yetiştiremediğini masraflara sizler destek olabilirsiniz.

Toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorum

Evde toplu iğne paketleme işi 2016 yılında ilgi gören kazançlı ek iş fırsatlarından biridir. Sizlere sürekli farklı ilginç kolay kazançlı işler fırsatı vermeye çalışıyoruz Bugün de sizlere yapabileceğiniz hissedeceğiniz kolay bir boş zamanı değerlendirme aracı görmek istiyoruz evini geçindirmeye çocuklarına istediği kadar harçlık veremeyen insanların imdadına koşan toplu iğne paketleme işi sizleri de rahatlatacak. Mutfak masraflarınızı rahatça karşılayacaksınız, taksitleriniz varsa ödemede kolaylık sağlayacaktır.

İnsanlar sürekli para ihtiyaçlarını gidermek için farklı yollara başvurmaya başladı. Çünkü gider kalemleri sürekli artıyor. Bunları karşılamakta tek maaşlı bir aile için kolay olmuyor bu sebeple evde zamanını değerlendirmek isteyen, aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımlarına evlere toplu iğne paketleme işi veren firmalar Bursa tanımaktadır. Sizin de bu zamanı en iyi şekilde değerlendirerek evlere ek iş veren firmaların fırsatlarını paraya dönüştürmeniz gerekir.

Toplu iğne paketleme işi nasıl yapılır

Toplu iğne işi oldukça kolaydır firmaların sizlere gönderdiği 10000 adet toplu iğneyi sizden istenen sayı kadar paketlemenin gerekmektedir. Bunun karşılığında da size aylık olarak ödeme yapılacaktır. İster tek başınıza isterseniz Ailedeki diğer üye bireyleriyle çalışabilirsiniz. Yaptığınız iş karşılığında ayda 1000 ile 1500 Türk lirası para kazanma şansınız mevcuttur, ancak işi zamanında teslim etmeniz gerektiğini unutmayınız. Aksi takdirde ne paranız ödenir ne de size tekrar iş verilir. Temiz düzgün çalışan ekibi olan Çalışma arkadaşları tercih edilmektedir. Eğer siz de evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorsanız evlere ek iş veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağladığımız sistemden yararlanmanız gerekir. Bunun için aşağıdaki yorum bölümüne ayrıntılı olarak kişisel Bilgilerinizi yazmanız gerekir. Önemli hatırlatma! mail adresinizi yorum bölümü içine yazmayı unutmayınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

143 yorumlar

  1. Bursada ikamet ediyorum bu iśe cok ihtiyacim var lutfen bana dönüš yaparmisiniz. Elim hizlidir.

  2. Annem için bu işe başvuracağım. Evde ek iş yaparak gelir elde etmek istiyoru. Bana mertcanbayir94@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

  3. Merhaba evde toplu iğne paketleme isi yapabilirim. İstanbul anadolu yakası maltepe de oturuyorum.

  4. 22 yaşındayım 15 aylık bir oğlum var benim bu işe çok ihtiyacım var bir gelir kaynagim yok oğluma ve kendime iyi bir gelecek sağlamak için bu işi istiyorum lütfen bize geri dönüş yapin

  5. Bursada calisiyorum aksamlari ve hafta sonlari paketleme işi yapabilirim

  6. Pinar dasdelen

    Istanbulda yasiyirum elim bu islere yatkindir isterseniz grupta kurarim yeterki bu isleri verin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir