Sponsor Reklam

Tokat Ek İş

Farklı kültürlere uygarlık yapmış olan Anadolu'nun önemli şehirlerinden birisi Tokat ilinde evde ek iş yaparak ailesinin gelir sağlamak isteyen vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla evde hangi işleri yaparak para kazanacaklarını açıklayacağız. Tokat ili tipik İç Anadolu özelliklerini taşır. Komşuları Amasya ve Yozgat illeri ile aslında gerçek bir İç Anadolu şehri diyebiliriz. Coğrafi olarak Karadeniz Bölgesi'nde yer almasına rağmen bütün yaşam biçimi tamamen İç Anadolu kültürünü yansıtmaktadır.

Tokat ek iş imkanları

Tokatlı vatandaşlar hayvancılık ve tarımla son zamanlarda da ticaretle ilgilenmeye başladılar. Bu ilimizde şehir yapısı büyük şehirlerin özelliklerini fazla taşıma yani doğal güzellikleri içinde ekonomik yaşam kültürünün hüküm sürdüğü sakin bir ilimizdir. Tokat ilinde hangi ek işler yapabilirim, nasıl ailene katkı sağlayabilirim diye düşünenlere doğal olarak öncelikle tarım ürünleri konusunda ek işler yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle patates şekerpancarı, domates, biber, üzüm, kiraz, vişne bu bölgede önemli gelir kalemlerini oluşturur.

Tokat ek iş veren firmalar

Sizler de bu ürünlerin ekiminde, çapalama, toplama, pazarlama aşamalarında Tokat ek iş veren firmalar ile görüşerek ailenize ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Örneğin domates toplama işi, vişne, kiraz toplama işi, patates sökümü, toplama işi, bağ bozumu zamanında üzüm toplama işi, şekerpancarı hasadında çapalama, sökme, arabaya yükleme işleri sizler için farklı ek iş fırsatları olarak ortaya çıkmaktadır. Elbette bu işler mevsimlik kişilerdir.

 Tokat ek gelir imkanları açısından zamanı değerlendirmek isteyen insanlara hayvan pazarlama, hayvan yetiştirme fırsatı da vermektedir. Özellikle arıcılık bölgede önemli iş fırsatı vermektedir. Bu anlamda bal pazarlama, bal satışları yapma ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkta Tokat'ta önemli paya sahip olduğunu hatırlatalım.

[caption id="attachment_2211" align="alignleft" width="300"]Tokat Ek İş Tokat Ek İş[/caption]

 Tokat ek iş ilanları

Endüstri Tokat ilinde son zamanlarda yavaş yavaş harekete geçmiştir. Bu anlamda alüminyum fabrikaları, lastik ayakkabı fabrikası, kereste ve yem fabrikaları çalışmak isteyen insanlara  Tokat ek iş ilanları iş fırsatı sunmaktadır. Tokat ek iş imkanları açısından son zamanlarda meyveciliğin paralelinde meyve suyu fabrikaları, salça fabrikaları, şeker fabrikası gibi yeni yeni fabrikalar ile gelişme göstermektedir. Sizler de kendinize uygun işlere müracaat ederek ailenizin geçimine katkı sağlayabilirsiniz.

Tokat evde ek iş

Sadece bu işleri yapmak zorunda değilsiniz. Evde boş duran ev hanımları gençler öğrenciler emekliler evde yapılabilecek ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Bunlar arasında salça paketleme işi, çemen paketleme işi, pekmez paketleme ambalajlama işi, üzüm paketleme işi, patates çuvallama işleri yapabilirsiniz.

Bunun için Tokat eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu amaçla konu altında ön başvuru formunu doldurarak Tokat'ta evlere ek iş veren firmaların sizlerle iletişime geçmesine fırsat vermeniz gerekmektedir. Konu altına kendinizi tanıtan yazılar yazın. İletişim için sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

12 yorumlar

  1. Evde iş için bana dönerseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

  2. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımvı olur musunuz lütfen 531 959 71 28

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir