Sponsor Reklam

Tez Yazarak Para Kazanma İmkanı

Tez yazarak para kazanma fırsatı

Üniversite okuyan öğrencilerin meslekte ilerlemeyi düşünüyorsa mutlaka tez yazması gerekir. Tez yazarak para kazanma imkanı hakkında sizlere kısaca bilgilendirme yapacağız.

Öncelikle Tez nedir? Bunu hatırlatmakta fayda var.

Tez nedir?

Sanatta, yüksek lisans ya da doktorada yeterlilik için belli bir süre içerisinde, yeni durumların çözüme kavuşması maksadıyla belli modeli, yöntemi, süresi ve performans kriterleri olan sistematik paylaşılabilir, akademik çalışma olarak söyleyebiliriz.

Farklı tez çeşitleri bulunmaktadır. Yüksek lisans öğrencileri bilimsel özelliği olan bir konu hakkında pratik ya da teorik veri toplayarak analiz yaparak sonuçlar elde etmek için çalışmalar yapar.

Tezsiz yüksek lisans

Bazılarına dönem projesi adı verilir. Bunlara tezsiz yüksek lisans denir. Ancak kariyer yapma düşüncesinde olan insanların yüksek lisans tezi ya da doktora tezi yapması zorunludur.

Yüksek lisans tezi ortalama, yaklaşık 100 sayfa olacak şekilde hazırlanması gerekir. Doktora tezleri ise bunun iki üç katı olması gerekir.

TEZ YAZ TEZ YAZDIR PARA KAZAN

Tez yazmak için zamanı olmayan insanlar bu işi profesyonelce yapan insanlardan destek alarak kısa süre içerisinde yapabilir. Doktora yapabilmek, Yüksek lisansı tamamlayabilmek için mutlaka özgün bir tez hazırlanması şarttır.

Belli birikim sahip olan, bu konuda profesyonel çalışan insanların desteğini alarak tez hazırlayabilirsiniz. Bunun karşılığında belli miktar ödeme yapmak zorundasınız. Tez hazırlayan insanlar da sizlere istediğiniz şekilde bir çalışma yaparak emeğinin karşılığını almak ister.

Eğer Sizler de belli birikim sahibi iseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

[caption id="attachment_2501" align="alignleft" width="300"]Akademisyenlere ek iş Akademisyenlere ek iş[/caption]

EVDE TEZ YAZMA İŞİ

Tez yazmak istiyorum, tez yazarak para kazanmak istiyorum diyenlerin tez yazdırmak isteyenlere ulaşması gerekmektedir. Sitemizin sizlere böyle bir katkı sunduğunu hatırlatalım. Tez yazmak ya da yazdırmak isteyenler konu altından iletişim bilgilerini yazarak birbirleriyle görüşmesine fırsat veriyoruz.

Bu işi profesyonelce yapan danışmanlık firmaları da bulunmaktadır. İsterseniz kurumlarla da görüşerek onlardan ek iş alabilirsiniz. Doktora, yüksek lisans tezi hazırlama ve danışmanlık işini yapan firmaların sizinle iletişime geçmesini ya da sizin onlarla iletişim kurmanıza fırsat veriyoruz.

İsteklerinizi ve beklentilerinizi  konu altına yazabilirsiniz. Kurumsal firmalar sizlere konu hakkında bilgi verecek destek sağlayacaktır.

Tez yazmak ya da  yazdırmak istiyorsanız bireysel olarak bu işi yapan insanlarla da görüşebilirsiniz. Kurumsal olarak tez yazan firmalarla da görüşebilirsiniz. Bireysel olarak evde tez yazarak para kazanma fırsatı yakalamak istiyorsanız, doğrudan tez yazdırmak isteyenlerle de  görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ya da sizlere iş vermek isteyen tez hazırlama merkezlerinden iş teklifi alabilirsiniz. Bu amaçla konu altındaki ön iş başvurusu formunu doldurmanız da fayda var.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

23 yorumlar

  1. Merhabalar Arkeoloji’de Tezli Yüksek Lisansımı yaptim. Lisans öğrenciliğimi sınıf birincisi olarak bitirdim. Tezlerimi kendim hazirladim. Yüksek lisans tezim icin doktora tezi hazirladığımı söylediler. Sizlerinde tezlerinizi bitirmenize seve seve yardimci olurum.
    Mail adresim: ne-bile@hotmail.com. Bilginize.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir