Sponsor Reklam

Temizlik İşi Yaparak Para Kazanma

Gündelikçilik yaparak para kazanma, evde temizlik işi yaparak para kazanma... Son dönemde çalışan bayanların iş hayatına katılması ile birlikte ev işlerine yardımcı temizlikçi bayan iş ilanları dikkatimizi çekiyordur. Ailesine destek olma düşüncesinde olan bayanlar bu fırsatı değerlendirebilir. Hemen hemen bütün büyük şehirlerde evlerde gerek gündelikçi olarak, gerek ev işlerine yardımcı eleman olarak özellikle bayan eleman aranmaktadır. Siz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Elbette bu fırsatı değerlendirmek için sağlıklı çalışkan, dinamik, ev işlerine yardımcı temizlik yapabilecek bayanlar olması gerekmektedir.

Temizlik İşi Yapacak Yardımcı Personel İlanları

İstanbul'da temizlikçi bayan Aranıyor, İzmir'de temizlikçi bayan eleman aranıyor, Ankara'da ev işlerine yardımcı bayan aranıyor, Adana temizlikçi eleman aranıyor, Konya işlere yardımcı personel aranıyor ve benzeri iş ilanlarını sık sık duymaya başlamışsınızdır. Bunun için bu işi yapabilecek çalışmaya azimli çocuklarını okutmak içini yeni bir ev almak içini faturalarını ödemek için çalışma düşüncesinde olan bayanlara gündelikçi  ya da evlere yardımcı personel fırsatlarını değerlendirilmesi gerektiğini hatırlatalım. Temizlik görevlisi olarak çalışma fırsatı da bulunmaktadır.

Temizlik şirketlerinin organizasyonu ile birlikte herhangi bir engel olmayan bay ya da bayan elemanların temizlik iş ilanları konusunu değerlendirmesi gerekmektedir.

Her türlü iş yerinde evde temizlik elemanına ihtiyaç giderek artmaktadır. Spor salonlarına, hastanelere, çay ocaklarına, lokantaları temizlik görevlisi olarak çalıştırılacak elemanlar aranmaktadır. İstanbul'da temizlikçi bayan Aranıyor, İzmir'de temizlikçi bayan eleman aranıyor, Ankara'da ev işlerine yardımcı bayan aranıyor, Adana temizlikçi eleman aranıyor, Konya işlere yardımcı personel aranıyor türü iş ilanları ile ilgleniyorsanız müracaat yapın.

İster bay olun ister, bayan olun genç dinamik çalışkan Senin para kazanmak istiyorsanız temizlik personeli arayan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Siteniz temizlik görevlisi çay servis elemanı işlere yardımcı personel evde işlere yardımcı bayan arayan ya da iş arayan kişilere fırsat vermektedir. Eğer temizlikçi eleman arıyorsanız ya da evde yardımcı personel olarak çalışmak istiyorsanız biz sizlerin sitemiz aracılığı ile buluşturuyoruz. Temizlik personeli arıyorum temizlik işi arıyorum evde yardımcı eleman olmak istiyorum diye düşünüyorsanız eleman arıyorsanız ya da iş arıyorsanız. O halde konu altına taleplerinizi bildirin. Başvuru yapmak için yaşadığınız yeri, aradığınız personelin özelliklerini yazın, sizinle iletişime geçmek isteyen kişiler oradan size başvuru yapabilir.

Sizler de konu altında ben iş başvurusu yapacak olan iş arayan elemanlardan dilediğinize iş teklifinde de bulunabilirsiniz. Siteniz temizlik iş ilanları konusunda hem iş arayanlara, hem de personel arayanlar aracılık yapmaktadır yapmanız gereken bu yazının altındaki başvuru formunu doldurmaktır. Formu doldururken kendinizi en iyi şekilde anlatmanız size avantaj sağlayacaktır.

Örneğin yaşınız yaşadığımız yer, memleketiniz, tecrübeniz ve eğitim durumunuz gibi birazcık kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsederseniz sizlere temizlik elemanı olarak teklif gönderecek iş verenlerin sayısı artacaktır.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

4 yorumlar

  1. Pazar günü temizlik işine ihtiyacım var

  2. Pazar günü temizliğe gitmek istiyorum askarı ücretle çalisiyorum yetmiyor İstanbul Bayrampaşa da oturuyorum tel 05314643271

  3. çay servisi işi arıyorum avcılar ve civarı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir