Sponsor Reklam

Tel Küpe İmal Etme İşi

Bayanlar aksesuarları çok değer verdiği için son zamanlarda evde tel küpe imalatı işi oldukça ilgi görmeye başladı. Sizler de bu yeni ek iş hakkından faydalanmak para kazanmak ailenize destek çıkmak istiyorsanız tel küpe yapmak için sizlere nasıl çalışılması gerektiği konusunda bilgilendirme yapacağız. Elbette bu işte birazcık el becerisi tasarım gücü öne çıkmaktadır. Bu işi yapmak isteyenlere tel küpe modelleri firmalar tarafından sizlere gönderilecek, siz de benzer örneklerini  yaparak farklı bir tasarım ortaya çıkaracaksınız. Böylece önemli para kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Sizlere firmaların gönderdiği tel küpe yapmak için hazırlanmış modelleri istenilen şekillerde hazırlamanız küpe yapmanız gerekecektir.

Evde tel küpe işi yapmak

Eğer paraya ihtiyacınız varsa borçlarınız çoksa, faturalarınızı ödeyemiyorsanız, evinizde tadilat yapmak istiyorsanız, mobilyaları değiştirmek istiyorsanız ya da tatile çıkmak istiyorsanız ek gelir fırsatları değerlendirerek para kazanma fikrine sıcak bakacağınızı tahmin ediyoruz.

[caption id="attachment_1517" align="alignleft" width="300"]tel küpe işi tel küpe işi[/caption]

Tel küpe yapmak için firmalarla nasıl iletişim kurulur

Firmalar daha ziyade internet üzerinden bu iş yapacak kişilerle görüşme sağlamaktadır. Sosyal ağlarda bu işi veren küçük ölçekli firmalar bu işi yapmak isteyen kişilerle iletişim kurmak istiyor. Aynı zamanda doğal olarak bu başlık altındaki bütün ilanları ve haberler takip ediliyor. Bu işi yapmak isteyen kişilerle görüşmeler yapılıyor. Siz de evlere tel küpe işi veren firmalarla iletişime geçmek istiyorsanız sitemizi aracı olarak kullanabilirsiniz. Konu altına küpe işi yapmak istediğinizi belirten mail adreslerini bıraktığınız takdirde sizlere dönüş yapmak isteyen firmalar bu bilgilerinizi kullanabilir.

Evde tel küpe işi yaparak ne kadar kazanır

Bu durum sizin becerinize zaman  ve çalışma performansınıza göre değişiklik gösterecektir, ancak ortalama 5-6 saat kadar zaman harcayan bir kişi 1500-2000 lira civarında ek gelir sağlayacağını tahmin ediyoruz. Bu işi tek başınıza yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla ailenizle ya da tanıdıklarımızla bir takım halinde çalışarak da gelir temini sağlayabilirsiniz. En başında söylediğimiz gibi bu işi yapmak için tasarım gücü el becerileri gelişmiş kişilerin daha avantajlı olacağını da daha fazla gelir elde edeceğini hatırlatalım. Sizlere ek iş tanıtımları yapan sitemizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

3 yorumlar

  1. Daha oncede yaptim kupe isini elim yatkindir izmir bucada oturuyorum

  2. İyi günler ben zaten bireysel olarak takı yapıyorum bu işleri çok severim elim de çok yatkındır ailecek çalışırız ihtiyacımız var olumlu dönüşünüzü bekleyen öğrenci

  3. İyi günler bende evde tel küpe yapmak istiyorum kendime ait yerim mevcut ilgilenirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir