Sponsor Reklam

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye'nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye'nin farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecek. Önde gelen Yapı marketlerden biri olan Tekzen'de sizler de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu amaçla firma tarafından kamuoyu ile paylaşılan personel alım ilanları güncel sitesinde yayınlanmaktadır. Sizlere kısaca Tekzen personel alımı hakkında bilgilendirme yapacağız. Çanakkale mağazasında görevlendirmek üzere mağaza personeli alımı gerçekleştirilecektir. Çanakkale 17 Burda alışveriş merkezinde görevlendirilmek üzere seramik, döşeme, mobilya, ev gereçleri, banyo aydınlatma, ısıtma hırdavat, tesisat, el aletleri, dekorasyon, nalburiye, bahçe alanları, mutfak bölümü gibi birimlerde çalıştırılmak üzere deneyimli olan kasiyer satış danışmanı alımı yapılacaktır.

Tekzen personel alımı şartları

Alınacak personelin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Müşteri ilişkilerinde yetenekli ikna kabiliyeti gelişmiş, Mağazacılık süreçlerinde tecrübeli ekip çalışmasına uyum sağlayan, Microsoft Office programlarını kullanabilen, yoğun iş temposuna uyum sağlayan, problem çözme becerisi yüksek elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Erkek adayların  erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekiyor. Tekzen Mağaza personeli alımı İstanbul Avrupa Yakası StarCity içinde de devam etmektedir. Aynı şartları taşıyanlar buraya da başvuru yapabilir. İstanbul Avrupa Yakası'nda Silivri mağazasında satış danışmanı ihtiyacı da bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Tekzen mağazalarında iş geliştirme ve planlama uzmanı ihtiyacı bulunmaktadır. [caption id="attachment_2747" align="alignleft" width="300"] Tekzen Yapı Market[/caption] Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası Tekzen depo elemanı ihtiyacı bulunmaktadır. Bursa'da görevlendirmek üzere satış danışmanı ihtiyacı mevcuttur. Kocaeli Tekzen mağazasında veri giriş elemanı açığı bulunmaktadır. Kendinize uygun pozisyonlara müracaat verebilirsiniz. Tekzen Sakarya markette satış danışmanı, Isparta Tekzen satış danışmanı, İstanbul Avrupa Eyüp mağazasında satış danışmanı, İstanbul Anadolu Ataşehir Ekspres mağazasında mağaza personeli İzmir Tekzen Çeşme satış danışmanı, Kırklareli Lüleburgaz Tekzen mağaza personel ihtiyacı var. İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Tekzen kasiyer ihtiyacı bulunmaktadır. Bulunduğunuz illere göre Tekzen Yapı Market personel alım ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Türkiye'nin hemen hemen önemli illerinde mağazası bulunan Tekzen Yapı Market personel alımı sürekli devam etmektedir. Başvuru yapmak için firmanın resmi web sitesine giriş yapıp insan kaynakları bölümünde müraacatınızı yapabilirsiniz. Kendinize Öncelikle bir özgeçmiş hazırlamanın da fayda var.

Ayrıca Gözatın

Sigorta denetleme uzman yardımcıları alımı

Hazine Müsteşarlığı sigorta denetleme uzman yardımcısı elemanı alımı yapacak. Başbakanlığa bağlı olan Hazine Müsteşarlığı sigorta …

Bir Yorum

  1. Evde yapalacak ise ihtiyacimvar kucuk cocugum oldugu icin calisamiyorum ev işine ihtiyacim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir