Ev / Evde ek işler / Tarçın Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Tarçın Paketleme İşi

Evde tarçın paketleyip para kazanma herkesin bildiği gibi Türk mutfağının önemli esrarengiz baharatlar arasında yer alan tarçın paketleme işi para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar vermektedir. Kış aylarında çok tercih edilen tarçın özellikle talep ve sütlü tatlıların üzerine çok yakışmaktadır. Türk mutfağının olmazsa olmazı tarçını paketlemek isteyen insanlara para kazanma fırsatı veren firmalar ek iş yapma düşüncesinde olanlara önemli kazanç sağlamaktadır. Ailesinin geçinmesini destek olmak isteyen ihtiyaçlarını gidermek borçlarını ödemek isteyenlere bu işi yapmak için ayrıntıları okumaya devam etmesini tavsiye ediyoruz.

Tarçın Paketleme İşi Nedir?

Hiç yorulmadan boş zamanlarınızı değerlendirmek rahatça para kazanmak istiyorsanız evde tarçın paketleme işini sizlere tavsiye ediyoruz. Güncel olarak her gün sizlere farklı ek iş fırsatlarını tanıtan sitemiz aracılığıyla Sizler de önemli oranda ek gelir sağlayarak ekonomik darboğazdan kurtulabilirsiniz. Normal işler bile bazen tarçın paketleyerek para kazanma kadar kazandırmayabilir.

Evde tarçın paketleme işi veren firmaların gönderdiği malzemeleri istenilen seviyede ve miktarda poşetlenerek işi zamanında teslim etmeniz halinde sizlere ailenize önemli oranda katkılar sağlayabilirsiniz.

[caption id="attachment_1606" align="alignright" width="300"]tarçın paketleme işi tarçın paketleme işi[/caption]

Evde tarçın paketleme işi nasıl yapılır

Bu işi yapmak isteyenlerin evlere tarçın paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bunun içinde Öncelikle tatil paketleri almanız çok önemlidir. Evlere tarçın paketleme işi veren firmalar iletişime geçmek için konu altına kendinizi açıklayan mesajlar yazmanızı tavsiye ederiz. Firmalar sizinle anlaştığı takdirde bu işi size gönderecek gerekli olan bütün malzemeler size gönderilecek ve tarçını kaç gram paketlemenin gerektiği de söylenecek, siz de minik bir terazi yardımı ile tarçını istenilen miktarda paketleyerek hazır hale getireceksiniz. İş bitiminde firmaya ürünleri teslim edeceksiniz paranız de nakit olarak alacaksınız.

Evde tarçın paketleyerek ne kadar kazanabilirim

Bu durum sizin yapacağınız çalışma ile alakalıdır. Yani ne kadar boş zamanınız varsa kaç kişi çalışacaksanız ve ne kadar sürede bitireceksiniz ona göre gelir elde edeceksiniz. Ancak ortalama ayda 1000 lira ile 1500 lira arasında kişisel olarak para kazanacağınızı tahmin ediyoruz. Evde tarçın paketleme işi yapmak isteyenlerin acilen başvuru yapmasını tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Ihlamur Paketleme İşi

Firmaların evlere verdiği işlerden biri de ıhlamur paketleme işi olmaktadır. Kış aylarının başlaması ve grip …

89 yorumlar

 1. Merhaba
  Evde tarçın paketleme işini yapmak istiyorum, detaylı bilgi ve geri dönüş rica ediyorum

 2. çiğdem göncüklü

  ihtiyacım var

 3. ANKARA Batıkent de Oturuyorum Paketleme İşi yapmak istiyorum.

 4. bende paketleme yapmak istiyorum. Muğla/Fethiye

 5. Ev hanimiyim kocam emekli ev ekonomisine katkıda bulunmak için bende tarcin paketleme işine girmek istiyorum IZMIRDE oturuyorum

 6. Ev hanimiyim kocam emekli ev ekonomisine katkıda bulunmak için bende tarcin paketleme işine girmek istiyorum

 7. Tarçın paketleme işi yapmak istiyorum. Acill

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir