Sponsor Reklam

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Bir ev almak istiyorsunuz ya da otomobil veya tatile çıkacaksınız, bunun için eskiden olduğu gibi banka banka dolaşarak kredi aramanıza gerek yok! Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar hiç sizi yormadan hesabınıza anında kredi onayı vermektedir. Çünkü bankaların en çok para kazandıkları hizmet arasında tüketicilere verdikleri kredilerin getirisidir. Finans kurumları Kredi vermek için müşterilerine her türlü kolaylığı sunmaya başladılar, özellikle teknolojinin de devreye girmesiyle hiç kimse şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerini internet ortamından ya da akıllı cihazlar aracılığıyla ihtiyacı olan parayı temin edebilmektedir.

Sizlerin de Basın Yayın ya da internet gazeteciliği aracılığıyla yayınlanan reklamlardan haberiniz vardır. Teknolojiye bağımlı bir toplum haline gelen insanlar yine teknolojinin olumlu yönlerini kullanarak bankalarda kuyruk oluşturmadan, müşteri temsilcileri ile uzun uzun görüşerek kendi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla artık yalvararak kredi istemek zorunda değiller.

Banka şubesine gitmeden nasıl kredi alınır

Durum öyle bir hal aldı ki, bankalar adeta müşterilerine ya da müşterisi olmayan kişilere kredi vermek için yalvarmaya başladı. Bu sebeple SMS kolaylığı ile sadece TC kimlik numaranızı yazarak Kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Eğer uygun şartları taşıyorsanız bankalar size istediğiniz kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi veren bankaların sağladığı bu kolaylık ile hem yorumluyorsunuz hem de bankaların müşteri temsilcilerine dert anlatmak ya da amiyane tabirle yalvarmak zorunda kalmıyorsunuz.

Şimdi Findeks aracılığı ile insanların kredi notu kolaylıkla kontrol edilmektedir. Sizin de bankaların kredi verebileceği insanlar arasında olmanız durumunda zahmetsizce istediğiniz tüketici kredisini alabileceğinizi söyleyebiliriz. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar tüketici kredisi vade sayısının maksimum 36 ay olması dolayısıyla limit olarak bu süreyi maksimum ödeme süresi şeklinde hesaplıyor.

Telefon bankacılığı, internet bankacılığı, kısa mesaj servisleri SMS aracılığıyla sizler de ihtiyacınız olan tüketici kredisi almak için sizlere kolaylık sağlayan bankalar ile iletişime geçerek şubeye gitmeden kredi veren bankaların fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Hangi bankalar şubeye gitmeden kredi veriyor

Şubelerine gitmenize gerek kalmaksızın kredi veren bankalar

  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank

Diğer bankalar da farklı uygulamalar ile müşterilerine şubeye gitmesine gerek kalmadan kolaylık sağlayarak kredi vermeye başladılar, ancak biz şu anda Türkiye'de en çok ilgi gören ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak müşterilerini yormadan şubeye gitmeden Kredi sağlayan bankalar sıraladık. Sizler de iyi bir piyasa araştırması yaparak en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir