Sponsor Reklam

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Personel Alımı

 Türkiye genelinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alım ihtiyacı için ilanlar yayınlıyor. Türkiye'de farklı illerde farklı zamanlarda duyurulan ilanlarda alınacak personel sayısı çalışma şekli ünvanı ve çalışma şartları ile ilgili duyurular yapılıyor Sizler de önemli bir kurumda çalışmak istiyorsanız gerekli şartları taşımak şartıyla bu fırsatı değerlendirebilirsiniz zaman zaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alımı ilanı sitemizde duyulmaktadır sizde gerekli şartlar yerine getirildiği takdirde önemli bir fırsatı değerlendirebileceğiniz söyleyebiliriz.

SYDV Personel Alımı

Antalya Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na memur personel alımı yapılacak

Afyon Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na memur alımı yapılacak

Kars Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alımı yapacak

Vakıf sürekli yeni personel alımları için ilan düzenlemektedir. Antalya'da görevlendirilecek olan memur personel şimdilik bir tanedir. Çalışma süresi belli olmayan ünvanı ise büro görevlisi olarak belirtilen ilanda şu hususlara değinilmiş.

[caption id="attachment_2385" align="alignleft" width="300"] SYDV SYDV[/caption]

Antalya Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na memur personel alımı

Üniversitelerin maliye, işletme ve iktisat bölümlerinden mezun olan

İyi derecede bilgisayar kullanabilen

Teknolojiyi takip eden

B ya da E sınıfı ehliyeti olan

Antalya ilinde ikamet eden kişiler olması gerekmektedir.

İyi derecede muhasebe bilen ve bunu belgelendiren kişilerin önemli avantaj sağlayacağını hatırlatalım.

Çalışmayı düşünen kişilerin görevini yapmasına engel olacak akıl ve beden rahatsızlığı olmaması gerekiyor.

Bilgisayarı en iyi şekilde temel düzeyde bilmesi ve bunu da belgelemesi şart.

Ayrıca sosyal yönden iyi olması saha çalışmasına uyumlu ekip çalışmasına uyum sağlayan kişiler olması gerekmektedir.

Antalya'da yaşayan ve şartları taşıyan kişilerin Antalya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alım ilanı ile ilgilenmesini tavsiye ederiz.

Afyon SYDV memur eleman alımı

Afyon SYDV memur eleman alımı için düşünülen memur sayısı bir görevi büro görevlisi çalışma şekli tam olarak açıklanmamış vakfın ihtiyacı olan büro görevlisi eleman yine yukarıda saydığımız benzer özellikleri taşıması gerekiyor.

En az B sınıfı ehliyeti olması şart. Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, iktisat, işletme bölümlerinden mezun olması şartlar arasında. İyi derecede bilgisayar programlarını kullanabiliyor olması gerekiyor. Afyon Emirdağ sınırları içinde ikamet etmesi zorunlu. Burada görev yapacak kişi en az 5 yıl çalıştığı kurumdan ayrılmam ayı taahhüt etmesi gerekiyor. Çalışmak isteyen kişinin KPSS P3 puan türünde minimum 60 alması şart. Ayrıntılı bilgi kurumun web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kars Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alımı

Ayrıca Kars ili içinde Sarıkamış ilçesinde aynı görev için memur personel alımı yapılacak. Siz de bu şartları taşıyorsanız çalışmak için ayrıntıları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur personel alım ilanı hakkındaki ilanı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir