Sponsor Reklam

Sosyal medya elemanı

Sosyal medya danışmanı, sosyal medya elemanı, sosyal medya uzmanı, sosyal medya ek işi yapmak, sosyal medya elemanı iş ilanı, evde ek iş ilanı, evde ek iş 2016 ek iş ilanları, 2016 eve ek iş
pparaya ihtiyacı olanlara sürekli olarak yeni ek iş fırsatlarını tanıtmaya çalışıyoruz. Son zamanların en çok ilgi gören oldukça kazançlı ve zihinsel olarak yapılabilecek bir ek iş fırsatını tanıtmak istiyoruz. Sosyal medya elemanı son zamanlarda bütün kurumlar tarafından aranan istenen ve tercih edilen bir kişi olarak dikkat çekmektedir. Eğer siz de boş zamanlarınız fazlaysa sosyal medyayla aranız iyi ise bu durumu lehinize çevirip para kazanabilirsiniz. Yani Twitter, Instagram, Facebook gibi en çok kullanılan sosyal ağlarda yetkin senin etkili senin önemli firmalar şirketler sosyal medya uzmanı olan kişilere iş veriyor. Özellikle öğrencilerin bu konuya dikkat çekeceğini düşünüyoruz.
Hem derslerini çalışacaklar, hem para kazanacaklar, hem de sosyal olarak kendilerini geliştirecekleri için bir taşla üç tane kuş vurmuş olacaklar. İşverenler sosyal ağlarda ilanlar yayınlanmak için sosyal medya elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. İstediğiniz yerden istediğin şekilde bu işi rahatça yapabilirsiniz. Sizlere sosyal medya uzmanı ile işverenlerin buluşturma fırsatı veriyoruz. Evinizde okulda yurtta kantinde otururken bir kaç saatinizi ayırarak ek kazanç sağlayabilirsiniz. İşverenler yeni yeni iş fırsatları oluşturmaya başladı. [caption id="attachment_1129" align="alignleft" width="288"]Sosyal Medya  Sosyal Medya[/caption]
İşte sizlere sosyal medya danışmanı ilanı örneğini sunalım. Bir işveren şöyle bir ilan vermiş şirketimiz bünyesindeki birimler de günde 3-4 saat zamanını ayırarak internet ortamında çalışabilecek farklı meslek gruplarından en az lise mezunu ya da üniversitenin farklı bölümlerinden mezun olmuş liderlik vasfı güçlü kendine güvenen, grup yönetebilecek, hedefler yüksek iş yönetme becerisi, gelişmiş, pozitif düşünebilen öğrenmeyi araştırmayı ilke edinmiş girişimci 18 yaşını geçmiş  bay bayan elemanlar aranmaktadır, yapılacak başvurular yurt içinde ya da yurt dışından olabilir. Ayrıntılı bilgi için yaşadığınız şehir ülke yaşınız eğitim durumunuz ve sosyal medya ile ilişkilerinizi içeren bir mail atarsanız sizinle çalışmak isteriz denilmektedir. Siz de bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız sosyal medya uzmanı arayan firmalar yorum bölümüne bırakacağınız iletişim bilgilerinizle bizlere ulaşabilir. Çünkü sizin onlarla görüşmeniz ulaşmanız konuşmanız biraz zaman alabilir, çünkü firmalar ihtiyacı olan sosyal medya danışmanı sitemiz aracılığıyla kolaylıkla bulabilecektir.
Sizin yorumlarınızdan sizlere dönüş yapılacaktır. Konu altına da aynı şekilde adınızı soyadınızı ve iş tecrübenizi yazarsanız sizinle iletişime geçilecektir. sosyal medya danışmanı oldukça tercih edilen yeni iş fırsatları arasındadır. Gençlerin değerlendirerek harçlıklarını çıkarması kimseye muhtaç olmaması için mutlaka bu fırsatı hayır dememelisiniz.

Ayrıca Gözatın

Hasta bakıcısı kimdir, maaşı ne kadar?

Hasta bakıcısı, hasta olan insanlara hemşire ve doktorların tavsiye ettiği gerekli bakım işlemlerinin ve hizmetlerini …

8 yorumlar

  1. İşim sosyal medya uzmanlığı, seo firmasında çalışırken öğrendiğim ve kendimi geliştirdiğim bilgilerdi bunlar ancak okula döndüğüm için şuan tam zamanlı ofis işi yapamadığım için haftanın bir iki günü ofise giderek diğer günler uzaktan yönetebileceğim bir iş aramaktayım. Sosyal medya yönetiminizi ve hesaba dair analiz verilerini haftalık ve aylık bazda özet olarak gönderip içerik düzenlemelerini yapabilirim.

  2. Merhaba,
    Üniversite mezunuyum, Ankara’da part time çalışıyorum. Çok iyi İngilizce de biliyorum. Şu anki işimde de sosyal medyayı çok kullanıyorum. Araştırmacı, dikkatli ve pratik bir insanım. İngilizce veya Türkçe sosyal medya ve internet araştırması gibi işer yapmak istiyorum. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

  3. Ön muhasebeciyim bütün gün Pc başındayım ve vaktimin çoğu boşa geçiyor. Yardımınızla boşa geçen vaktimi kazanca çevirmek ve değerlendirmek istiyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

  4. Lise mezunu tüm bilgisayar sertifika m var ve bu işi yapabileceği me eminim 15 sene büyük bir firmada uzman olarak çalıştım şuan çocuk larim için evdeyim yardımcı olursanız sevinirim.

  5. Üniversite öğrencisiyim radyo tv sinema okuyorum ve sosyal medya da çalışabilirim işe ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

  6. sosyal medya konusunda calisabilirim bilgilerinize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir