Sponsor Reklam

SMS ile Kredi Veren Bankalar

İnsanlar para ihtiyacı duyduğu zaman eskiden bankaya giderlerdi. Günümüzde cepten SMS ile mobil kredi veren bankalar sayesinde şubeye gitmeden kredi çekme fırsatı yakalamaya başladılar. Bugünkü yazımızda internet üzerinden ya da cep telefonu ile SMS atarak bankalardan kredi alma hakkında bilgilendirme yapacağız. SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır Teknoloji hayatın her alanında kullanılmaya başlamıştır ve işlerimizi de oldukça kolaylaştırmıştır. SMS ile kredi veren bankalar insanları yormadan şubelerine çağırmadan kolayca Kredi taleplerine cevap vermektedir.

SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır

İnsanların kullandığı akıllı iletişim araçları sayesinde mobil uygulamaları veya kısa mesaj servisleri sayesinde bankacılık sistemi akıl almaz boyutlara ulaşmıştır. Sizlerde acil kredi ihtiyacınız olduğu zaman kredi çekmek için bankaya gitmemize gerek yok. Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi almak için SMS sistemi ya da internet bankacılığı sayesinde kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyacımız olan kredisi almak için TC numaranızı yazmak yeterli oluyor. Bunun için internetten ya da cep telefonunuzdan cepten internetten kredi imkanı sunan bankalarla temasa geçebilirsiniz. Yapacağınız 1-2 dakikalık işlem sayesinde kredi müracaatlarınız değerlendirilecek. Banka size olumlu ya da olumsuz cevap verecek.

SMS ile kredi müracaatı nasıl yapılır

Bankalar taleplerinizi nasıl değerlendirir, kısaca açıklayalım. SMS ile kredi almak mümkün mü? Evet, kısa mesaj servisi ile hizmet veren bankaların sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bankaların sizlere verdiği kısa mesaj sistemi ile kolayca kredi alıp alamayacağınız öğrenebilirsiniz. Bankaların kredi sistemi hakkındaki SMS numarası reklamlarla hergün yayınlanmaktadır. Hangi banka ile çalışmak istiyorsanız o bankanın sms ile TC kimlik numaranızı yazıp göndermeniz gerekir.

SMS ile kredi başvurusu

Bankalar sizin kredi kayıt bürosundaki bilgilerinizi kontrol eder ve sizin Kredi talebinizi değerlendirir. Böylece kredi alıp alamayacağınız karar verir. Eğer sorunsuz bir tüketici iseniz bütün bankalar sizin SMS ile kredi başvurusu genelde olumlu değerlendirir. Böylece istediğiniz kadar kredi ihtiyacınıza cevap verilir. Şubesiz mobil kredi veren bankalar sayesinde kolayca kredi almak mümkün olmuştur. [caption id="attachment_2322" align="alignleft" width="300"] SMS ile kredi SMS ile kredi[/caption]

Cepten SMS ile kredi veren bankalar

Cepten SMS ile kredi veren bankalar şunlardır:
  • Akbank SMS ile kredi veriyor bunun için 44 25 numaralı SMS servisini TC kimlik numaranızı yazıp göndermeniz gerekir.
  • Garanti Bankası 33 90 numaralı mesaj hattına e SMS göndermeniz halinde talebinizi değerlendirir ve size cevap verir.
  • Finansbank SMS ile yaptığınız kredi başvurusu olumlu ya da olumsuz değerlendirmek için 50 30 a boş mesaj atmanız yeterli görmektedir.
  • Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu 57 24 numaralı kısa mesaj servisine TC kimlik numaranızı gönderin size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.
  • Odeabank SMS ile kredi başvurusu yapmak için 84 44 numaralı servise mesaj atmanız yeterlidir.
  • Ziraat Bankası da mobil bankacılık sisteminden sizlere Kredi hizmeti sunmaktadır. Bunun için 47 47 numaralı SMS hattına TC kimlik numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir.
  • Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi sistemi 44 11 numaralı servisle hizmet vermektedir.
  • Şekerbank Mobil Kredi başvurularınızı değerlendirmek için 1953 numaralı serviste kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bunun için hangi konut türünde talebiniz varsa başına onu yazın Örneğin konut kredisi ihtiyacınız varsa KONUT yazın, araç kredisi ihtiyacınız varsa büyük harflerle ARAC yazın.
  • DenizBank SMS ile kredi başvurusu SMS ile cepten kredi başvurusu yapabileceğiniz Denizbank 32 80 mesaj atmanız için yeterli görmektedir. Size kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Şubesiz mobil kredi veren bankalar

Bugün şubesiz mobil kredi veren bankaların sistemlerinden biri olan SMS ile kredi veren bankalar hakkında bilgilendirme yaptık. Umarız sizler de ihtiyacınız olan krediyi alıp rahatça ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Unutmayın, bütün operatörler SMS ücret bedelini farklı değerlendirir. Ücretsiz olarak SMS atamazsınız. Bu sebeple bağlı bulunduğunuz operatörün çalışma sistemine göre ücret tahsilatı yapılacaktır. Sizler teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak SMS ile mobil kredi veren bankalar analiz edip en uygun kredi veren bankalardan paranızı alabilirsiniz. Finans kurumlarının bilgileri güncellenebilir.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir