Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Sivas Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Sivas Ek İş İlanları

[caption id="attachment_2497" align="alignright" width="300"]SİVAS EK İŞ SİVAS EK İŞ[/caption]

Sivas ek iş veren firmalar, Sivas ek iş, Sivas'ta ek iş fırsatı, Sivas ev ek iş, Sivas evde ek iş, ek iş ilanları, eve ek iş, Sivas ek iş

Sivas'ta sürekli olarak yeni iş fikirlerini ortaya çıkmasıyla insanlar ailelerinin geçimini rahatlatmak amacıyla farklı çözüm yolları olarak ek iş ilanlarını değerlendirmeye çalışıyor.

Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler, işi olmayan vatandaşlar ailesine Katkı sağlamak amacıyla boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirerek ek gelir yapmayı düşünüyor. Oldukça fazla Sivas ek iş fırsatı olmaya başladı evde herkes rahat bir şekilde istediği gibi ek işler yaparak ailesinin borçlarını ödemesine dar gelir de kurtulmasını ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamaktadır. Biz de sizlere bu konu ile ilgili olarak Sivas ek iş ilanları makalemizi hazırladık.

 • SİVAS ilinde yaşayan ve ek iş aranlar 0553 664 09 86 numarayla irtibat kurabilirler. Sadece SİVAS için ek iş ilanıdır.
[caption id="attachment_2499" align="alignleft" width="300"]HANIMLARA EK İŞ HANIMLARA EK İŞ[/caption]

Türkiye'nin yüzölçümü bakımından en büyük illerinden biri olan Sivas yaşayan insanlara farklı alternatifler sunmaktadır. Evde boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmak ve rahat bir hayat sürmek isteyen Sivaslılar, farklı alternatifleri değerlendirebilir. Sivas evlere ek iş veren firmaların sunduğu avantajlardan yararlanıp sizler de kendinize uygun ek işleri değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sivas evlere ek iş

Eğer daha önce evde ek iş fırsatı yapmadıysanız, bilmiyorsanız o zaman sizlere kısaca bahsedelim. Evlere iş veren firmalar boş zamanlarını değerlendirmek isteyen vatandaşların yardımına koşuyor. Elbette kendileri de Karlı çıkıyor. Çünkü fabrikada çalıştırdıkları personelin giderleri artınca sigorta vergisinden yol parasından sosyal haklardan yemek parasından yarı yarıya kar etmek amacıyla işlerin çoğunu evde çalışmak isteyenlere havale edilmesini istiyorlar.

[caption id="attachment_2501" align="alignright" width="300"]Akademisyenlere ek iş Akademisyenlere ek iş[/caption]

Böyle olunca evde boş oturup canı sıkılan bu durumu paraya çevirmek isteyen insanlara gün doğuyor. Sivas ek iş ilanları sayesinde Sivas'taki vatandaşlarla bölgelerindeki evlere ek iş veren firmaların vereceği ilanları değerlendirebilir. Bu amaçla Sivas'ta ek iş fırsatı yakalamak isteyenlere konunun altındaki yorum bölümüne kendilerini tanıtan mesajlar yazması halinde evlere Sivas'ta evde ek iş vermek isteyen firmalar buradan kendilerine ulaşacaktır. Çünkü evde yapılan işler bu yöntemle konu altına sadece mail adresinizi yazmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, boş zamanlarınızı, kaç kişi olduğumuzu, hangi işleri yapabileceğinizi yazabilirsiniz. Telefon numaranızı yazmayın! Çünkü sahtekarlar sizi rahatsız edebilir.

Sivas evlere ek iş fırsatları nelerdir

Sivas eve ek iş fırsatını yakalamayı düşünenlerin evde kalem montaj işi, evde kurdele işi, sosyal medya uzmanlığı işi, evde çengelli iğne paketleme işi, toplu iğne paketleme işi, makyaj fırçası seti paketleme işi, sabun paketleme işi, Abaküs montaj işi, meyan kökü paketleme işi, nikah şekeri paketleme, mevlüt şekeri paketleme ve buna benzer farklı ek iş fırsatlarını değerlendirecektir. Ailenizin paraya ihtiyacı varsa ve geçinmekte zorlanıyorsa sizlerin de Sivas ek iş ilanlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Denemeden beklemek olmaz. Fırsat belki siz de.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

76 yorumlar

 1. Sivas merkezde yaşıyorum evde paketleme işi için müsait bir oda bulunmaktadır

 2. sivas merkezde ikâmet ediyorum. öğrenciyim evde 5 kişiyiz her türlü paketleme,katlama,dizme,anket işi yapabilirim. geri dönüşünüzü bekliyorum.

 3. Merhabalar. Sivas da yaşıyorum. Ek is yaparak eşime yardımcı olmak istiyorum. El becerim gayet iyidir. Paketleme isi yapmak istiyorum. Bu işe gerçekten ihtiyacım var. Geri dönüş yapılırsa sevinirim şimdiden teşekkürler…

 4. her turlu paketkeme isini yaparim sivasta oturuyorum ilgilenizseniz sevinirim

 5. İsmail Çamsarı

  Sivasta ikametgah etmekteyim.ek iş yapmak istiyorum

 6. Sivas merkez ek iş yapmak istiyorum

 7. sivas merkezde ikamet ediyorum ek iş yapmak istiyorum

 8. Sivas merkezde yaşıyorum üniversite öğrencisiyim her türlü paketleme düzenleme işlerinden anlarım evde yapılacak her türlü işi yapabilirm

 9. Sivas merkzde yasyrm her turlu paktlme isini yaparz iki kislik bi ekibz univrste ogrncsym bu ise ihtycm var

 10. Sivas’ta yaşıyorum evde yapılacak her türlü işlerden yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir