Sponsor Reklam

Şırnak Ek İş İlanları

Şırnak evde ek iş, Şırnak ek iş ilanları, evde ek iş imkanları Şırnak, Şırnak ilinde evde iş, Şırnak evde iş imkanları

Türkiye'nin genç illerinden biri olan bu ilde yaşayan vatandaşlar zor şartlar altında hayatını sürdürmektedir. Bir taraftan ekonomik bir taraftan terör olayları sebebiyle zor şartlar altında yaşayan vatandaşlar istedikleri işte çalışamıyor. Bu sebeple evden ailesine destek olmak için ek iş fırsatları araştırılıyor. Biz de Uludere, Silopi, İdil, Güçlükonak, Cizre, Beytüşşebap ve merkez Şırnak'ta yaşayan vatandaşların evden nasıl para kazanabileceklerni kısaca anlatacağız.

Şırnak evde ek iş

Daha çok tarıma dayalı kırsal bir yaşam mücadelesi veren vatandaşlar yaylacılık yöntemiyle küçükbaş hayvan besleyerek geçimini sağlamaktadır. Hayvan ürünleri üretilerek para kazanma yoluna gitmektedir. Küçükbaş hayvanlardan peynir, tereyağı, süt, yoğurt üretilmektedir. Aynı zamanda hayvanların yününden keçilerin kılından tiftik elde edilerek yine para kazanma yolu sağlanmaktadır.

Tarıma uygun arazilerde başlıca tarım ürünlerinden arpa mercimek buğday Pamuk ve üzüm yetiştirilerek satış yapıp para kazanma yoluna gidilmektedir.

 Şırnak evde iş imkanları

Şehirde hayvancılığa bağlı olarak dokumacılık yapılmaktadır. El sanatları kabul edilen heybe, kilim, halı ve bayanlar için şal dokunmaktadır. Şırnak ilimizin şalı çok ünlüdür.

Ayrıca Beytüşşebap ilçesinde de çok kaliteli simli ve yünlü kilimler dokunmaktadır. Dünyaca ünlü olan bu el işçiliği sanat ürünleri çok çok meşhurdur.

[caption id="attachment_2576" align="alignleft" width="300"]ŞIRNAK EK İŞ ŞIRNAK EK İŞ[/caption]

Şırnak ilinde evde ek iş fırsatları

İlimizin bakır ve Gümüş işçiliği de oldukça ünlüdür. Çok az sayıda bu el sanatlarını yapan insan kalmıştır.

Sanayi ise istenilen düzeye çıkarılmıştır. Sebebi de malum terör olaylarıdır.

Her şeye rağmen Şırnak'ta yaşayan insanlar da hayatta mutlu olabilmek amacıyla para kazanma ihtiyacı vardır. Evde çalışmak isteyenlere alternatif ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bunların neler olduğundan kısaca sizlere bahsedelim.

Şırnak ilimize özgü yöresel dokumacılık işlerinden iyi para kazanılabilir. Kendinizi en iyi şekilde tanıtırsınız gerekli yerlerle bağlantı kurarsanız  halılar, heybeler, şal dokumacılığı sizlere önemli bir getiri sağlayabilir. Elbette bu işi yapabilmek için yetenekli becerikli ve bu işten anlayan kişiler olmanız gerekir.

 Şırnak ek iş

Herkesin bu işi yapabileceğini sanmıyoruz. Evden boş zamanlarını değerlendirmek isteyen farklı illerden iş almak isteyen Şırnaklıların alternatifleri bulunmaktadır. Diğer şehirlerden kargo ile sizlere ihtiyaç olması halinde eve iş gönderilir.

Siz de boş zamanlarını değerlendirmek istiyorsanız konu altına ön iş başvurusu yapın. Firmalar ihtiyaçları durumunda sizlere ulaşır, siz de evde ek iş imkanı yakalarsınız. Uyarı bölümünü okumadan iş başvurusu yapmayalım.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir