Sponsor Reklam

Satış Ortaklığından Para Kazanma

Çalıştığı işten yeteri kadar para kazanamayanların farklı ek iş fırsatları değerlendirmek için araştırma yaptığını ve bu sebeple sitemize geldiğini tahmin ediyoruz. Sizin de kazandığınız para ailenizin geçimine yetmiyorsa o zaman satış ortaklığı yaparak para kazanma fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ek iş olarak yapılabilecek en avantajlı işlerden biri olan bu sistem Affiliate Marketing olarak da adlandırılmaktadır.

Satış ortaklığı sistemi ne demektir?

Hiçbir ürününüz olmasa bile hiçbir web siteniz olmasa bile başkalarının ürünlerinin satışı yapılarak önemli miktarda komisyon kazanma sistemine Affiliate Marketing ya da satış ortaklığı adı verilmektedir. Günde üç dört saat internet ortamında zaman geçirerek satış ortaklığı sistemi üzerinden önemli oranda ek gelir sağlayabilirsiniz.

Satış ortaklığı sisteminden nasıl para kazanılır?

Siz Affiliate Marketing sistemine üye olursunuz, ürün sahiplerinin havuz sistemindeki sitelerine ücretsiz üye olmanız gerekir. Sonra bu sistemde yer alan ürün sahiplerinin ürünlerine ücretsiz şekilde tanıtımlar yaparsınız. Hızlı dönüşüm yapmak amacıyla ücretli olarak tanıtım yapma fırsatını değerlendirirsiniz. Böylece sizin yaptığınız tanıtımlardan ürün almak isteyenler ürünleri inceler ve sizde satış sonrasında yüzde 50 yüzde 60 civarında komisyon hakkı kazanırsınız.
Yaptığınız bütün ürün tanıtımlarının çok uzun olmasına gerek yoktur. Ürünleri satın almak amacıyla siteye girip okumak isteyen alıcılar eğer ürünü satın almazlarsa sorun değil, yine de siz komisyonumuzdan alma hakkı elde edersiniz. Önemli olan sizin yazdığınız açıklamalı bölüme girip okumak için zaman getirmeleridir.

[caption id="attachment_1440" align="alignleft" width="300"]Yaz, kazan! Yaz, kazan![/caption]

Tanıtım yazısı yazarak para kazanma

Bu sistem oldukça kazançlıdır. Ancak Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun anlatımı düzgün etkili olan kişilerin daha avantajlı olacağını hatırlatalım. Satış ortaklığı sisteminden ek iş olarak para kazanmak için özellikle üniversite öğrencileri, eğitimli, birikimli ve Türkçe cümle yapısını en iyi şekilde kullanan kişilerin bu sistemden para kazanacağını söyleyebiliriz. Unutmayın kopyala yapıştır şeklinde tanıtım yazısı yazarsanız ne ödeme alırsınız, ne de size çalışma fırsatı verilir. Çünkü kopyala yapıştır şeklinde yaptığımız işler kontrol edilir. Özel içerik kontrol sistemi bulunmaktadır. Yazdığınız içeriklerin başka yerlerde olduğu görüldüğü zaman sizin işinize anında son verilir ve ödeme de yapılmaz. Yazdığınız tanıtım yazıları mutlaka orijinal olmalıdır.

Satış ortaklığı sisteminde para kazanmak istiyorum

Eğer Affiliate Marketing sisteminde tanıtım yazısı yazmak istiyorsanız firmaların sizinle görüşmesi için konu altına kendinizi tanıtan yazılar yazın. İletişim bilgilerinizi bırakın. İhtiyacı olan firmalar sizinle iletişime geçsin. Böylece siz de oturduğunuz yerden günde birkaç saat zaman ayırarak, nerede olursanız olun, internet üzerinden para kazanın. Satış ortaklığı sistemine dahil olarak para kazanmanın ayrıcalığından sizler de yararlanın.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

4 yorumlar

  1. EkipAkademi Danışmanı

    İşletme, pazarlama alanlarında yüksek lisans ve doktora yapmakta olan, akademik kariyeri için çok sayıda yayın hazırlamış ve hazırlamakta olan arkadaşlarımız, kendilerini iş piyasasında geliştirmek ve ek gelir elde etmek amacıyla firmaların satış ortaklığı sistemine dahil olmak istemektedir.
    İlgilenen firmaların dikkatine!

  2. isacoturblog

    web sitemde özgün içerikli makaleler yazıyorum. Genelde yazılarımı google da ilk sayfada çıkması üzerine kurguluyorum.Boş vakitlerimde bloguma içerikler oluşturarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum şu ana kadar bu işi para için yapmadım.Her konuda makale yazmam, 250 kelimelik makaleler bana çok basit ve kolaya kaçmak olarak geliyor. O yuzden detaylı bir konuyu araştırarak yazarım. Amacım günü kurtarmak değil içeriğimin yıllar sonra bile okunabilir olmasını önemsiyorum.Sitemde çok eksiğim olmasına rağmen fırsat buldukça düzenlemeye çalışıyorum

  3. Bu işi yapabilirim yazmayı çok seviyorum hayal gücüme de güveniyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

  4. Bu işi yapabilirim ulasırsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir