Sponsor Reklam

Şanlıurfa Ek İş

Güneydoğu Anadolu bölgemizin hızla gelişen illerinden biri olan Urfa ek iş imkanları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Bu ilimizde son zamanlarda artan göç sebebiyle yoğun işsizlik yaşanmaktadır. Şanlıurfa ek iş ilanları hakkında bilgi almak fırsatları değerlendirmek isteyen kişilerin Şanlıurfa'da eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçmesi gerekir. Bunun için yapmanız gereken bu yazının altındaki ön iş başvurusu formunu doldurmaktır. Firmalar sizlere yapabileceğiniz iş konusunda bilgi verecek ücret teklifinde bulunacak. Sizlerde ihtiyacınız varsa gerek part-time olarak gerek sürekli ya da evde yapılacak iş ise evden çalışarak para kazanacaksınız. Son dönemde işyerine gitmeden evden de yapılabilecek farklı ek iş imkanları artmıştır.

Urfa'da evlere ek iş veren firmalar

Bu ilimizde işsizlik sayısı sürekli artış göstermektedir. Ancak gelişen ulaşım ağı imkanları sayesinde ucuz iş gücünden yararlanmak isteyen uzaktaki evlere iş veren firmalar sizlere iş göndermektedir. Yani sadece Urfa'da evlere ek iş veren firmalar sizlere iş vermez İstanbul'dan, Ankara'dan, İzmir'den, Kayseri'den, Bursa'dan, Eskişehir'den size iş teklifinde bulunabilirler. Bunun için sizin yapmanız gereken kendinizi en iyi şekilde başvuru formunda tanıtmaktır. Evde kaç kişi olduğunuzu, hangi işleri yapabileceğinizi, boş zaman durumunuzu, ne kadar ücret istediğinizi yazarsanız acil personeli ihtiyacı olan kişiler ya da kuruluşlar sizlerle iletişime geçer. Buradan sadece işi ihtiyacı olan Urfalı vatandaşlar değil aynı zamanda işçiye personele ihtiyacı olan işverenler de başvuru yapabilir. Yani işe ihtiyacı olan kişiler ve işçiye ihtiyacı olan kurumlar kuruluşlar konu altındaki başvuru bölümünün değerlendirilmesi gerekir. [caption id="attachment_2225" align="alignleft" width="300"]Şanlıurfa ek iş ilanları Şanlıurfa ek iş ilanları[/caption]

Şanlıurfa'da hangi işler yapılır?

Şanlıurfa tarım ve hayvancılık alanında öne çıkmış illerimiz arasındadır. Sanayi ve turizm de son zamanlarda ilerleme kaydetmektedir. Verimli topraklara sahip olan ilimizin başta fıstık, mercimek, pamuk, buğday olmak üzere önemli iş fırsatları sunduğunu hatırlatalım. Sulama konusunda önemli gelişmeler kaydedildiği için bölgede seracılıkta artmıştır. Sadece yazın değil kış mevsiminde de domates, biber, patlıcan, mısır üretimi yapılmaktadır. Böylece seralarda ya da Tarlalarda sebze meyve toplamak isteyen insanlara Şanlıurfa da iş imkanları doğmuştur. Sizler de bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Hayvancılığın yoğun bir şekilde yapıldığı ilimizde süt peynir yoğurt üretimi pazarlanması konusunda Şanlıurfa ek iş imkanları değerlendirilmelidir.

Şanlıurfa ek iş ilanları

Şanlıurfa ek iş ilanları, şehirden son zamanlarda organize sanayi bölgelerinin devreye girmesi ile birlikte önemli Fabrikalar hizmete açılmıştır. Ayakkabı fabrikaları, iplik fabrikası, deterjan fabrikası, Çırçır fabrikası, plastik fabrikası, cam fabrikası, salça fabrikası, fıstık fabrikası ve zeytinyağı fabrikası bulunan ilimiz önemli personele ihtiyaç duymaktadır. Sizler de Şanlıurfa ek iş ilanları hakkında gerekli araştırma yaparak kendinize uygun iş bulup çalışabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

5 yorumlar

  1. Merhaba yapmak istiyoruz Nasil itibata geçe biliriz
    evde ek i şlerden faydanlanmak istiyoruz da

  2. Leyla üzümcü

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  3. Ben eve iş almak istiyorum. Şanlıurfa akçakale ilcesindeyim. Yetkili kişinin ilgilenmesini istiyorum.

  4. Merhaba ben Şanlıurfa da kızımla evde yapabileceğimiz işler arıyoruz acil cevap bekliyoruz

  5. Lisans mezunu evhaniml evde yapilacak is ariyorum tesekkurler sanlurfa merkezde oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir