Sponsor Reklam

Samsun iş ilanları

Samsun evde ek iş ve ek iş veren firmalar şeklinde yapılan aramalarınızı sebebiyle bizler sizlere yaptığım araştırmayı paylaşıyoruz. Ülkemizin nüfus yoğunluğu açısından on altıncı sırada bulunan Samsun ili Karadeniz Bölgesi'nin ortalarında yer almaktadır. Aynı zamanda Karadeniz bölgemizin nüfusu en kalabalık şehri olduğunu söyleyelim. Ancak diğer Karadeniz illerinde olduğu gibi tarım ürünleri sanayi ürünleri açısından yeteri kadar pay alamamaktadır. Bu sebeple Samsun'da yaşayan vatandaşların çoğu Samsun iş ilanları araştırarak ailesine para kazandırma telaşına girmiştir. Büyükşehir statüsünde olan ilimizin ulaşım Ticaret, ekonomi, sağlık, sanayi ve Eğitim konularında hızla kaldığını söyleyebiliriz. Fakat bu Kalkınma beraberinde farklı işsizlik sorunlarını da ortaya çıkarmaktadır.

Samsun evde ek iş imkanları açısından oldukça şanslı illerimizden biridir. Samsunlular farklı ek iş imkanlarını değerlendirmek için bölgelerinde iş fırsatlarını araştırıp kendilerine gelir sağlayabilir. Samsun ilimiz büyük bir liman kentidir. Bu sebeple de Lojistik hizmetleri oldukça bol iş imkanı sunmaktadır Bu sebeple Nakliyat Taşımacılık gümrükleme işlemleri yapıldığı için Samsunlu vatandaşların Samsun ek iş imkânlarından faydalanması gerekmektedir.

Samsun evde ek iş imkanları

Bütün girişimlere rağmen yeteri kadar pay alamayan ilimiz özellikle dar gelirli vatandaşların ev hanımları destek olmak zorundadır. Ev hanımları ailelerine yardım ederek onların rahat bir şekilde geçilmesine destek vermektedir. Samsun'da tarım oldukça gelişmiştir. Osmanlı döneminde günümüze kadar kalan Bağlar, Bahçeler bulunmaktadır. Bölgede üzüm bağları sayesinde sirke üretimi yapılmaktadır Zeytincilik Geçmiş dönemde olduğu gibi günümüzde de bazı bölgelerde yapılmaktadır bölgenin en önemli geçim kaynakları arasında pirinç, çavdar, yulaf yer almaktadır, Meyvecilik ve Sebzecilik de bölgede ek iş fırsatları sunmaktadır. Patates toplama, soğan hasadı, fasulye hasadı sizlere iş fırsatı sunabilir.

Ayrıca pırasa, lahana, kabak gibi sebzeler önemli gelir kalemleri arasında yer almaktadır. Samsun'da hayvancılık da önemli oranda yapılmaktadır. Özellikle koyun, keçi, sığır, kümes hayvanları hayvancılıkta başı çekmektedir. Bal üretimi son zamanlarda artmıştır.

[caption id="attachment_2274" align="alignleft" width="300"]Samsun Samsun[/caption]

Samsun eve iş

 Deniz kenti liman kenti olması sebebiyle balıkçılık önemli bir gelir kaynağıdır. Deniz balıkçılığı önemli bir yer tutmaktadır. Donanımlı büyük kayıklar sayesinde denize açılan balıkçılar palamut, istavrit, hamsi, kefal ve tüfek avlayarak ek gelir sağlamaktadır. Deniz ürünlerinin üretimi Türkiye'de en fazla Karadeniz Bölgesi'nde yapılmaktadır. Bölgede 320 bin ton tatlı su ürünü yakalanmaktadır. Ayrıca 3550 ton balık yetiştirilmektedir.

Karadeniz Bölgesi'nin sanayisi ve hızlı gelişmiş bu gelişmenin motor lokomotif şehri olan Samsun bölgeye önemli iş imkanları sunmaktadır. Samsun iş ilanları incelendiği zaman organize sanayi bölgesinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bölgede oldukça fazla fabrika bulunmaktadır 5 binden fazla insan buralarda çalışmaktadır.

Her şeye rağmen evde yapılacak ek işler de bulunmaktadır. Samsun'da evlere ek iş veren firmaların sizlerle iletişim kurarak uygun ek iş tekliflerini yapacağını hatırlatalım. Eğer Samsun iş ilanları ile ilgileniyorsanız işverenlerin sizlere evde yapabileceğiniz işler vermesini istiyorsanız konu altına iş başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece sizler de evde oturduğunuz yerden para kazanma fırsatı yakalarsınız. Ailenize önemli bir yerde sağlarsınız. Eve iş almak isteyen Samsunlular BU İŞ İLANLARI ile de ilgilenebilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir