Sponsor Reklam

Saç kurutma makinesi nasıl tamir edilir?

 SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Hemen hemen her evde ucuna tıkılan bir aparatla saç düzleştiriciye dönüştürülebilen saç kurutma makinesi, kendi küçük olmasına rağmen yaptığı büyük işle bizleri hasta olmaktan koruduğunu hesap edersek, bu sihirli makineyi pek küçümsememek gerekir. Saç kurutma makinesi hassas bir cihaz olduğunu ve dolayısıyla kullanırken dikkat edilmesi gerektiğini bilmeyen yoktur. Elektrikli saç kurutma makineniz olur da arıza yaparsa yapmanız gereken iş basit olduğundan kendiniz rahatlıkla yaparsınız. Bu ev aleti bozulursa hiç endişe etmeyin, hele tamirciye hiç götürmeyin. Siz de bir ustasınız çünkü. Öyle her bozulan eşyayı ustaya götürürseniz hem bütçeniz sarsılır hem de ve en önemlisi kendinize haksızlık etmiş olursunuz. Yani kendi potansiyelinizi kullanmayarak eliniz ve aklınız sizden iltifat göremeyecektir. Şaka bir yana hadi başlayalım tamire. Hiç küçümsemeyin bu maharetli ev aletini sizi hastalıklardan koruyan baş yardımcılarınızdan. Nemli saçları ıslaklıktan kurtarıp sizi rahatlatır bu alet.

Saç Kurutucu Bozulunca Ne Yapmalı

Kesinikle fişi prizde iken işlem yapmayın ve aydınlık bir ortamda çalışın. Sorun çıkardığı zaman öncelikle elektriğe bağlantısını kontrol edip bağlantı vidalarını sökün ve birbirine tutturan tırnakları çıkartın. Duruma göre arızayı görebilirsiniz. Genelde toz ve saçlar rezistans arasına sıkışarak verimli çalışmayı engeller . Buradaki  toz ve saçları güzelce temizlemek gerekir. İşimiz bitince geldiğimiz yolun tersine giderek işlem tamamlanır. Böylelikle makinenin montajını tamamlarsınız. Bu sayede saç kurutma makinesi uzun süre daha verimli çalışmasını sağlamış olacaksınız. Sıhhatler olsun. Dilerseniz aşağıdaki videodan da adım adım takip ederek saç kurutma makinesini tamir edebilirsiniz.

Saç kurutma makinesi nasıl temizlenir?

Rezistans arasına sıkışan saç kıllarını pırıl pırıl temizlenir. Ayrıca deliklere sıkışan minik toz zerrecikleri de bez yardımı ile güzelce temizlenmelidir.

Ayrıca Gözatın

Hazır giyim teknisyeni teknikeri ne iş yapar ne kadar maaş alır

 Hazır giyim sektöründe erkek kadın ya da çocuk iç dış kıyafet öğretim aşamasından önce tasarım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir