TANITIM-REKLAM

EKİSARA.COM çok iddialı bir iş tanıtımı sitesidir. Sitemiz henüz çok genç olmasına rağmen akıllı seo taktikleri ile günlük ziyaretçi sayısı günden güne hızla artmaktadır. Şimdilik hit bilgilerimiz günlük yaklaşık 2k tekil, 4,5k çoğul civarıdır.

Sitemize yoğun ziyaretçi akını sebebiyle sürekli yorum alan site pozisyonuna gelmiştir. Günde gerçek kişilerden 50-100 dolayında yorum gelmektedir. Sitemizde 8 ay gibi bir zaman diliminde kayda değer bulup onayladığımız 8000 (sekiz bin) civarı yorum bulunmaktadır.

Şu aşamada doğal yollarla sitemizin yükselişi sağlanmaya çalışılmaktadır. Henüz tanıtım yazısı yayınlamadık. 8 aylık bir site olmasına rağmen çok hızlı bir yükselişimiz var.
Her şey seo kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Düzenli olarak sitemize uygun her gün, yüzde yüz özgün olarak, 300-1000 kelime aralığında içerik girilmektedir.

Sitemizde evde yapılabilecek ek işler tanıtılırken, aynı zamanda normal iş tanıtımları da yapılmaktadır. Özel ve kamu kurumlarına personel alımları ile ilgili bilgilendirme de yapılmaktadır. Ayrıca meslek tanıtımlarına yer verilerek geleceğin potansiyel işçi ya da memur adaylarına bilgilendirme yapılmaktadır. Ekonomi ve finans çevreleriyle alakalı bilgilendirici yazılar da sitemizde yer almaktadır.

İLAN REKLAM ALIMI

Çok kapsamlı ve işlevsel özelliği bulunan sitemize (TERCİH HAKKI SAKLI) ilan veya reklam verebilirsiniz . Siz de pırıl pırıl, doğal yollardan yükseliş gösteren sitemizden faydalanmak isterseniz  ilan veya reklam fırsatından faydalanabilirsiniz.

Eğer sitemizde ilan ya da reklamlarınızı yayınlatmak isterseniz iletişim bölümünden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Sitemiz doğal yükselişine devam etmek için kaliteli ve otoriter news kayıtlı +30 siteden tanıtım yazısı alındı, alınmaya devam ediyor. Site index hızımız da sürekli artmaktadır.
Kısacası; şu aşamada tanıtım yazısı almayı düşünmüyoruz ama eğer ekonomi ile ilgili siteleriniz varsa düşünebiliriz. Birlikte kazanmak için ulaşın konuşalım.

İletişim: https://ekisara.com/iletisim/