Sponsor Reklam

Pokemon Go Oyunundan Para Kazanma

 Pokemon Go oyunu oynayarak gelir elde etmek, Pokemon Go oyunu sayesinde kazanç, Pokemon oynayarak para kazanılır mı? Pokemon Go oyununun nasıl kazanca dönüştürebiliriz? Pokemon oyunu sayesinde gelir elde edebilir miyim?

gibi sorular sık sık sorulmaya başlandı son zamanlarda 7'den 77'ye herkesin bağımlısı olduğu bir oyundan bahsedeceğiz. Elbette sizler de basından sosyal medyadan takip ederek bu oyunun ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Özellikle dünya çapında Android ve iOS uygulama özelliği sayesinde son zamanların en çok ilgi gören ve en çok indirilen uygun uygulaması Pokeman Go ilgi görmeye devam ederken kafalarda yeni yeni sorular oluşmaya başladı. Acaba bu oyun sayesinde nasıl para kazanabilirim gibi medyada oldukça fazla sorular sorulmaya başlandı.

Pokeman Go Para Fırsatı

Elbette Bu kimin sayesinde gelir elde etmek mümkün Ancak bu durum kişiye göre değişiklik gösterecektir birincisi büyük oyuncuların gelir elde etmesi yani Nintendo firmasının sahipleri ve hissedarları bu oyundan para kazandı, kazanacak bu kesin. Çünkü firmanın hisse senetleri kısa süre içerisinde yüzde 50 gelir elde etti. Doğal olarak Pokeman bu oyunu hisse senetleri satın alan yatırımcılar para kazandı. Bu bir gerçek, ancak küçük çaplı yatırımcı girişimci ve boş zamanlarını paraya dönüştürmek isteyen insanlar için ise durum biraz farklılık göstermektedir.

Örneğin sadece ürünün indirip oyun oynayıp para kazanmak isteyenlerin ise birazcık araştırma yapması gerekir. Pokeman Go oyunundan para kazanmak isteyenlere tavsiyemiz oyun çok yeni olduğu için bazı insanlar oyun konusunda strateji hataları ve Pokemon Go oyunu hakkında fazla bilgisi olmayanlara bilgi vermek amacıyla oyunun en iyi şekilde nasıl oynanabileceğini anlatan video çekimleri yaparak bunu video yükleme sitelerine yükleyerek para kazanma fırsatı yakalanabilir.

[caption id="attachment_1584" align="alignleft" width="300"]Pokemon Go Pokemon Go[/caption]

Pokeman Go oyunundan nasıl para kazanılır

Oyunun en iyi şekilde nasıl oynanacağını anlatan video çekimlerinizi video paylaşım sitelerinde yayınlarsanız videonuz ne kadar çok izlenirse o kadar gelir elde edebilirsiniz. Bunu sadece oyunu indirip oynayanlar pek anlayamaz, ancak webmasterlık yapan, adsense gelirlerinden anlayan kişiler paraya dönüştürebilir.

Türkiye'de YouTube adsense gelirleri açısından oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır. YouTube'a üye olarak para kazanma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. YouTube video sitesinde nasıl adsense geliri sağlanır, enine boyuna anlatılmıştır.

Küçük çaplı yatırımcıların, para kazanma hesabı olanların toplanan oyunundan gelir elde etmek için bu yolu kullanmasını tavsiye ediyoruz. Hiç küçümsemeyin, videolarınız geniş kesimler tarafından seyredildiği takdirde videoların yanında ya da üzerinde çevresinde bulunan reklamlar açıklandığı takdirde sizin hanenize sürekli gelir kaydı yapılacaktır. Oturduğunuz yerden Pokemon Go oyunu sayesinde para kazanma fırsatı yakalamış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir