Sponsor Reklam

Plastik top paketleme işi

Özellikle küçük çocuklar ve evde evcil hayvan besleyen insanların tercih ettiği minik plastik top paketleme işi sizlere önemli ek gelir fırsatı sunabilir. Frenk ve desenlerde üretilen plastik topların paketlenerek ambalajlanması satışa sunulması için sizlerden destekleyen üretici firmalar bu iş yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Büyük alışveriş merkezlerine gittiğiniz zaman dikkatinizi çekmiştir küçük çocukların oyun alanlarında en çok sevdiği bölümler küçük minik plastik topların olduğu havuzlardır. Çocuklar buralarda hoşça vakit geçirirler.

Minik plastik top paketleme işi

Aynı zamanda evde sokakta parkta da bu plastik toplarla oynamayı küçük şirinler çok sever Sadece çocuklar değil, Özellikle kedilerin köpeklerin bayıldığı minik plastik toplar şimdi size de eğlence kaynağı mutluluk kaynağı olacak. Eğer ailenizin ihtiyaçlarını giderilmesinde destek olma düşünceniz varsa para kazanarak rahatlamak istiyorsanız evde minik plastik top paketleme işi yapabilirsiniz.

Minik plastik top paketleme işi nasıl yapılır

Evlere çuvallarla firmalar tarafından gönderilecek olan minik plastik toplar istenilen sayıda paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu işi başta öğrenciler, emekliler, hamile kadınlar oturduğu yerden çalışmak zorunda olan insanlar rahatlıkla yapabilir. Sizin herhangi bir ek malzeme satın almanıza gerek kalmadan sadece istenilen sayıda ambalajlama yapma sistemine dayalı olan bu işten herkesin belli miktarda kazanç sağlayacağını hatırlatalım.

[caption id="attachment_1980" align="alignleft" width="300"]minik plastik top minik plastik top[/caption]

Plastik top paketlemek istiyorum

Yapmanız gereken firmaların sizinle görüşmesi bu işi siz de vermesi için konu altında bulunan iş başvurusu formunu doldurmaktır. Buraya kendinizi en iyi şekilde anlatan cümlelerle iletişim bilgisi olarak sadece mail adresinizi bırakmaktır. Evlere minik top paketleme işi veren firmalar sizin bıraktığınız iletişim adresinden sizlere ulaşarak bu işi teklif edebilir.

Minik top paketleyerek ne kadar kazanılır

Sevimli, renk renk,desen desen üretilen bu minik plastik toplar paketlendiği zaman günlük 30 TL civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. buradan ekip halinde çalışmanı iş bölümü yapmanın halinde giderek artacaktır. Ortalama 1500 lira civarında aylık kazanç elde edebilirsiniz. Siz de evde minik plastik top paketleme işi yapmak istiyorsanız bir an önce ön başvuru formunu doldurun. Firmalar size bu işi teklif edebilsin.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

74 yorumlar

  1. ek iş olarak çalışa bilirim bilginize.

  2. İZMİR/KARŞIYAKA da oturuyoruz.4 kişiyiz.Temiz iş çıkartırız temiz çalışırız. Zamanında teslim ederiz.Şimdiden teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir