Sponsor Reklam

Paketleme işi yapmak istiyorum

Paketleme işi veren yerler

Kadınlar evlerinin en büyük destekçisidir. Bu destek sadece manevi anlamda değil, yeri geldiği zaman eşinin yetiremediği paralara evde çalışarak destek sağlar. Firmalar evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenlere özellikle kadınlara fırsat veriyor. Sizler de eşinizin kazancından yeteri kadar memnun değilseniz her zaman olduğu gibi ailenize destek olmak istiyorsanız, evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi gelir gider dengesini tutturmak çok önemlidir. Türkiye sürekli olarak ekonomik darboğazlarla uğraşan bir ülkedir. Çok nadir de olsa refaha kavuştuğumuz günler olur. Genelde ülke olarak her zaman biraz sıkıntılı dönemler geçiririz. Bu durum bazen ülke ekonomisini yönetenlerden kaynaklanabilir, bazen de yurtdışı kaynaklı olabilir.  İstanbul'da evlere paketleme işi veren firmalar büyük şanstır.

Evlere paketleme işi veren firmalar

Spekülasyonlar sebebiyle ülkemizde erkekler bazen işsiz kalabilir ya da maaşlarına yeterince zam alamadıkları için eve bol para götüremezler. Bu durumda evde paketleme işi yapmak istiyorum diyen ev hanımları devreye girer. Evlere paketleme işi veren firmaların ilanlarını inceler kendine uygun olan ilanlara müracaatını yapar.

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Bizim sitemizde işte bu dönemlerde evin reisine destek olmak isteyen hanımlara evde paketleme işi nasıl yapılır, nereden alınır, nasıl para kazanılır ne gibi püf noktaları vardır, değinmek istiyoruz.

[caption id="attachment_767" align="alignleft" width="300"]EK İŞ EK İŞ[/caption]

Paketleme işi veren yerlerin telefon numaraları

Ailesine destek olmak isteyen hanımların en önemli sorunu kutulama, ambalajlama, paketleme, montaj işi veren kişi ya da kurumların nerede olduğunu, nasıl iletişim kuracağını bilmemesidir. Biz de sizlere dürüstçe bu konu hakkında bilgilendirme yapalım. İstanbul'da evlere paketleme işi veren firmalar sürekli artış göstermektedir. Sebebi de ülke ekonomisinin kendilerine yüklediği ağır vergiler. Vergi yükünün daha hafife indirmek amacıyla evde çalışmak isteyenlere iş fırsatı veriyor. Bu sebeple iş yerinde eleman çalıştırmaya gerek gözüm görmüyor. Bu durumda ev hanımlarına paketleme işi montaj işi keseleme işi gibi ek iş fırsatları doğuyor.

İstanbul'da evlere paketleme işi veren firmalar ve evlere paketleme işi veren kişilerle iletişim kurmak ise biraz zorlu bir süreç olduğunu hatırlatalım. Çünkü Türkiye'de yoğun işsiz sayısı sebebiyle evlere montaj işi veren firmalar ya da paketleme işi veren kişiler iş yeri telefon numaralarını açıktan paylaşmıyor Eleman ihtiyacı olduğu zaman sitemiz aracılığı ile yapılan müracatları değerlendiriyor.

Paketleme işi yapmak istiyorum İşte size fırsat! Evlere paketleme işi veren firmalar ya da kişilerin sizinle iletişim kurması için konu altındaki iş başvuru formunun en iyi şekilde hazırlayın firmalar sizlerle iletişime geçin, size iş versin. Böylece siz de evinize para kazandırmak için ek iş yapmaya başlayın.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

79 yorumlar

 1. Merhaba İstanbul Pendik Kaynarca da oturuyoruz 4 kişilik bir gurup halinde çalışıyorur düzenli temiz ve zamanında teslim olur merak etmeyin İnşallah geri dönüş yaparsanız

 2. İstanbul sultanbeyli abdurrahman gazi mahallesinde oturuyorum adım ceylan lise mezunuyum ve evliyim evde paketleme işi yapıp para kazanmak istiyorum zarf paketleme boncuk paketleme işi olabilir benim le calştgnza memnun kalcaksnz sizden cevap bekliyor um

 3. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında Bahçelievler Semtinde ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Paketleme (sabun, mandal, kül tablası, kürdan, plastik çatal-bıçak, çatal-bıçak-kaşık takımı, kibrit, tütsü, mum, oyuncak, giysi, tişört, şapka, yılbaşı şapkası, pelüş terlik, eldiven, buzdolabı poşeti, çöp poşeti, banyo havlusu, banyo parfümü, kupa bardağı, pet bardak, not defteri, plastik toka, yeşil çay, bitki çayı, karanfil, yer fıstığı, şekerlik, zımba teli, duş seti, maket bıçağı ucu, damacana kılıfı, saç örme klipsi, tarak, toz biber, pul biber, pipet, bardak askısı, mantı kalıbı, oto temizlik bezi – mikrofiber bez, kına veya kına deseni, kurutulmuş gül yaprağı, kitap ya da kitap seti, vb.) işlerini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 4. Kocaeli değirmenderede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. Acil olarak işe ihtiyacım var mum sabun paketleme olabilir

 6. Evde2kisiyizpaketleme işi yapmak istiyorum daha önce paketleme işi yaptık büyük çekmece tepecokte oturuyoruz

 7. istanbul büyükçekmecede yim işsizim bi kaç aydır evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir