Sponsor Reklam

Oto Temizlik Bezi – Mikrofiber Bez Paketleme Ek İşi

Oto temizlik bezi paketleme mikrofiber bez paketleme

Temizlik Türk toplumunun en önemli özelliklerinden birisidir. Teknolojinin son harikası mikro fiber bez paketleme işi yapmak isteyenlere önemli bir fırsattan bahsedeceğiz. Aynı zamanda oto temizlik bezi ya da mikro fiber havlu olarak da adlandırılan bu temizlik araçları bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Marketlerde pazar yerlerinde renk renk desen desen sizlerin de dikkatini çekiyordur. Son zamanlarda hızlı bir satış grafiği yakalayan bu önemli temizlik gereçleri sizlere de para kazandırmak fırsatı sunuyor.

Evde boş zamanlarını değerlendirmek istiyorsanız mikro fiber bez paketleme işi tam size göre.

Mikrofiber bez paketleme işi

Öyle zannediyoruz ki Sizler de aile bütçesini bekleyemeyen ve ek gelire ihtiyacı olan insanlarsınız, bu sizin ayıbını değildir. Hızlı bir gelişme gösteren Türk ekonomisi beraberinde farklı sorunlara getirdi. Hesapsızca yapılan kredi kartı harcamaları insanları parasız bıraktı.

Aynı zamanda kırsaldan şehre yaşanan göç neticesinde şehirlerin kalabalıklaşan beraberinde kira sorunu, ulaşım sorunu, eğitim sorunu, sağlık sorunlarını da getirdi.

[caption id="attachment_2614" align="alignleft" width="300"]Mikrofiber havlu paketleme Mikrofiber havlu paketleme[/caption]

İnsanlar hasta olmamak için temizliğe önem veriyor. Toz bütün mikropların beslendiği en önemli noktadır. Evdeki tozların alınması kaliteli bir bez yardımıyla sağlanır. İşte mikro fiber temizlik bezleri ve bu noktada önem arz ediyor.

Ev hanımları bol bol temizlik bezi satın alarak evdeki tozlardan kurtulmak istiyor. Böylece hasta olmamak, gelen misafire karşı mahçup duruma düşmemek en önemli unsurlardan birisi oluyor.

Kısacası, sizin de paraya ihtiyacınız varsa, boş zamanlarınızı değerlendirmek için evde mikro fiber bez paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde mikrofiber havlu paketlemek istiyorum

Yurtdışından ithal edilen bu ürünlerin belli firmalar tarafından paketletirerek satışa sunulduğunu hatırlatalım. Firmalar ucuz iş gücünden yararlanmak amacıyla hazır poşetlerin içine mikro fiber temizlik bezlerine yerleştirip satışa hazır hale getirecek elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Doğal olarak bu iş için en uygun potansiyel hiçbir işi olmayan insanlardır. Özellikle üniversite öğrencileri, ev hanımları bu iş tam size göre.

Yaptığınız başarılı çalışmalara uygun ücret ödenir. Aynı zamanda bu ek iş size devamlı olarak verilir.

Evde mikro fiber havlu paketleyerek ne kadar kazanırım diye düşünenlerin ücreti yine kendileri belirleyecektir. Çünkü firmalar yoğun talep karşısında daha ucuza işçi bulabilmektedir. Bu sebeple yapacağınız pazarlığı göre Kazancınız ortaya çıkacaktır.

Üçlü, ikili, beşli olarak Mikrofiber havlu paketleme işi yaptığınız zaman sizlere paket başı ya da ben başı olarak ödeme yapılır. Ayda Ortalama 500 ile 700 lira arasında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

82 yorumlar

 1. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde oto temizlik bezi-mikrofiber bez paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 2. ben kader yenişehir /Mersin den yazıyorum .. evde mikrofiber bezi paketleyebilirim rahatlıkla.. üniversite öğrencisiyim . bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim, saygılarımla.

 3. Paketleme işleri montaj davetiye katlama poşet katlama nikah şekeri yapma ne olursa yaparım İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi… Acil!!! Elim çok seri ekipte yapabilirim

 4. nursen taştan

  3 kişiyiz işe ihtiyacımız var ankarada oturuyoruz evin gelirine katkida bulunmak istiyoruz

 5. Bende mersinden bu işi istiyorum

 6. K.maras elbistanda yaşıyorum.mikrofiber bez paketleme işini istiyorum 6 kişilik grubumuz var.cok ihtiyacım var bu ise bana donerseniz acil sevinirim

 7. merhaba. kartal İstanbul da yaşıyorum. acil ek işe ihtiyacım var. elim hızlıdır. ekip kurabilirim. ürün alma teslim etme yi de yapabiliriz her şekilde. acil dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler

 8. Muğlada yaşıyorum ve bu işe ihtiyacım var

 9. bez paketleme işi yapmak istiyoru mersinde ikamet ediyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 10. İstanbul Büyükçekmece’de oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Bu tarz işlerle ek gelire ihtiyacım var. Bu işe uzun süre devam edebilirim. Bana yardım eden bir kişi daha olacak. Geri dönerseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir