Sponsor Reklam

Ordu Ek İş

Ordu'da evde para kazanma imkanı ve Ordu evde ek iş imkanları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Karadeniz bölgemizin en iyi şekilde özetleyen bu önemli ilimizde yaşayan vatandaşların ailesine destek olmak amacıyla nasıl para kazanabileceklerini, evde ya da part time olarak nerelerde iş bulabilecekleri özetlemeye çalışacağız. Türkiye'nin Büyükşehir Yasası ile Ordu'da hızlı bir gelişme göstermiş olan illeri arasındadır. Türkiye'de şu anda 1 milyon civarında nüfusu ile yoğunluk açısından otuzuncu sırada bulunan ilimizde nasıl para kazanılır, nereden iş bulunur, kimler iş verir, sizlere özetlemeye çalışacağız.

Ordu ek iş imkanları

Ordu ilimizin tarıma dayalı bir ekonomisi olduğu için doğal olarak ek iş ilanları da tarıma paralel olarak verilmektedir. Bu sebeple Fındık, çay, çikolata yağ sanayi gelişmiştir. Fındık önemli bir yer tutar. Doğal olarak fındıktan yağ çıkarıldığı gibi çikolata yapımında kullanılan önemli bir ham maddedir. Ordu ek iş imkanları açısından doğal olarak fındık toplama, fındık nakliyatı yapma, fındık pazarlama gibi bu ürüne paralel Ordu ek iş fırsatları değerlendirilmelidir. Sadece fındık ve ona bağlı olan yan sanayiden ek gelir sağlamak yeterli değildir. Soya yağı, ayçiçek yağı, kanola yağı, mısır yağı da bu bölgede önemli gelir araçlar arasında yer almaktadır.

Ordu ilimizde Sagra Çikolata Fabrikası'nın sunduğu iş fırsatlarını değerlendirmek de bazı vatandaşlarımızın rahatça geçinmesine fırsat vermektedir.

Doğuş Çay Fabrikası sayesinde de Ordu ek gelir imkanları sunan bir pozisyondadır. Doğal olarak çay toplama, çayı nakliyatı ve çay bitkisi ne paralel olarak Ordu ek iş fırsatları ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bölgede laminant parke fabrikası bulunduğunu, burada da ahşap içerikli ürünler sayesinde vatandaşların ek iş imkanları yakalayabilecek söyleyebiliriz. Meyve yetiştiriciliği açısından sebze yetiştiriciliği açısından da Ordu ek iş fırsatlarını önemli ek gelir sağlayacağını söyleyebiliriz. Soya fasulyesi kivi meyvesi yüksek ekonomik değerleri açısından tarama alternatif sunan gelir araçlarıdır.

[caption id="attachment_2161" align="alignleft" width="300"]Ordu Ek İş Ordu Ek İş[/caption]

Sizler de kendi imkanları çerçevesinde Ordu ek iş imkanları hakkında araştırma yaparak yapabileceğiniz işleri değerlendirip aile bütçenize destek sağlayabilirsiniz.

Ordu eve ek iş veren firmalar

Sadece bu ilde firmaların sağladığı ek iş fırsatları değil yakın illerden ve Türkiye'nin diğer bölgelerinden sizlere gönderilecek olan kolay ek iş fırsatları değerlendirerek evde para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ordu ilinin merkezinde değil de diğer ilçelerinde yaşıyorsanız hiç sorun etmeyin, sizlere de evde çalışmak için fırsat verilecektir. Ünye, Akkuş, İkizce, Çaybaşı, Fatsa, Perşembe, Çatalpınar, Kumru, Korgan, Kabataş, Aybastı, Gölköy, Mesudiye, Kabadüz, Ulubey, Altınordu, Gülyalı, Gürgentepe ek iş fırsatları açısından aynı haklara sahiptir.

Ordu eve ek iş

Uzaklık çok sorun değildir. Sizler de paraya ihtiyacınız varsa Ordu evde ek iş fırsatları hakkında bilgi almak faydalanmak amacıyla konu altına ihtiyacı olan işverenlere ulaşmak amacıyla iş başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Böylece ihtiyacı olan firmalar sizinle bıraktığınız mail adresimizden ulaşarak iş teklifinde bulunacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

6 yorumlar

  1. Ek işe ihtiyacım var Ordu’da yasıyorum ekibim var var paketleme işleri vs yaparız

  2. Ew hanimyim.hç bi istdm çalismyorum..ewime gelir saglmak içn ewde yapabilecegm ek işe ihtycm war.yardmci olursanz sewnirm.

  3. Aslı gül Çamaş

    Evden iş yapmak istiyorum el becerime güveniyorum paketleme işleri de olabilir

  4. Aslı gül Çamaş

    Evden iş yapmak istiyorum paketleme işleri olabilir el becerime güveniyorum

  5. Sağra fabrikasında iş imkanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir