Ev / Evde ek işler / Öğrenciler için ek işler / Öğrenciler İçin Ek İşler
Sponsor Reklam

Öğrenciler İçin Ek İşler

Öğrenciler için ek işler, öğrencilerin yapabileceği işler, öğrencilere iş, üniversiteleri öğrencilerine ek iş fırsatı, gençlere ek iş, ek iş fırsatları, ek iş imkanları, öğrencilere ek gelir, öğrencilere ek gelir imkanı, üniversiteli öğrencilere ek gelir

Eğitim hayatlarını devam ettirebilmek için öğrencilerin oldukça fazla paraya ihtiyacı vardır.  Hayatlarının en güzel dönemlerinde anne babalarından sürekli para istemekten bıkan gençler eğitim masraflarının karşılanması ve sosyal hayatın en iyi şekilde yaşanması için bolca para ihtiyacını gidermek zorundadır.

Öğrencilere ek gelir fırsatları

Üniversiteli öğrencilere ek gelir fırsatları neler bunları izah etmeye çalışacağız. Bazı öğrenciler şanslıdır.  Çünkü yaşadıkları illerde oldukça fazla öğrencilere ek gelir fırsatı sunan kuruluşlar bulunmaktadır. Bazıları ise şanssız olmasa da kendi şanslarını kendileri bulmaya çalışmalıdır.  Çünkü uzaklık kavramı günümüzde neredeyse sona ermiştir. Sizler de Kargo aracılığı ile öğrencilere ek iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Öğrenciler hangi ek işleri yapabilir. Bugün de oldukça fazla alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

Üniversite öğrencilerinin yapabileceği işler

Üniversite öğrencilerinin yapabileceği işler yerleri ve zamanları uygun olması sebebiyle fazladır. Bunlar arasında part-time çalışma fırsatı da bulunmaktadır. Ayrıca ikinci öğretim yapan öğrenciler de normal dişleri ve yapma fırsatı bulabilir. Böylece eğitimi aksamadan para kazanma alternatif değerlendirilir. Düşünen bilinçli öğrenciler hem eğitimini hem de çalışma fırsatını değerlendirerek hayata adım atmış olur. Böylece hem para kazanır hem de referans edilmeye başlamış olur. Üniversite öğrencileri farklı ek işler yapabilmektedir. Sizlere öğrencilerin yapabileceği ek iş fırsatlarından örnekler verelim.

Üniversiteliler için ek işler 

 • part time çalışma fırsatı
 • müzik yapma imkanı
 • büyük marketlerde promosyon elemanı
 • animatörlük yapmak
 • sivil toplum örgütlerinde çalışma
 • alışveriş merkezlerinde ürün sayım işi yapma
 • el ilanları dağıtmak
 •  bilboardlara reklam asma işi
 • anket yapma
 • proje hazırlama
 • alt sınıftaki öğrenciler için ödev yapma
 • tez hazırlama
 • part time kasiyerlik yapma
 • part time satış elemanlığı yapma

Üniversiteliler için zihinsel ek işler 

Ayrıca üniversite öğrencileri için sanal ortamda oturdukları yerden yapabilecekleri önemli ek gelir fırsatları da bulunmaktadır. En çok ilgi gören zihinsel ek iş fırsatları arasında;

sosyal medya danışmanlığı,  içerik editörlüğü, makale yazarlığı, özel ders verme, video yükleyerek para kazanma, logo yapma, web tasarım yapma, yorum yaparak para kazanma, link kısaltarak para kazanma, çeviri yaparak para kazanma, tıklayarak para kazanma, Instagram'da para kazanma, reklamları izleyerek para kazanma, E kitap yazarak para kazanma

Sevgili öğrenciler ailenize yük olmaktan kurtulmak için size tanınan bu ek iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Böylece üniversiteliler için ek iş imkanları en iyi şekilde değerlendirilir. Sizler de hayata küsmek zorunda kalmazsınız.

Bu yazdığımız makale elbette eğitim hayatında paraya ihtiyacı olan üniversite öğrencileri içindir. Babası zengin olan har vurup harman savuran üniversite öğrencileri için değildir.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

Bir Yorum

 1. balıkesir merkez her türlü iş yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir