Ev / Ek iş ilanları / Nevresim takımı paketleme işi
Sponsor Reklam

Nevresim takımı paketleme işi

Nevresim takımı paketlemek

İnsanların sıcak yuvalarda ve temiz mekanlarda yaşarken yorgunluklarını gidermek amacıyla tertemiz pırıl pırıl nevresimler üzerinde yatıp rahat bir uyku almak istemeleri en doğal olanıdır. Evde nevresim katlama, evde nevresim paketleme işi bu sebeple giderek ilgi gören ek işler arasına girmeye başlamıştır. Ülkemiz tekstil yönünden oldukça gelişmiş bir ülkedir. Denizli, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ gibi illerimizde tekstil firmaları modern makinalarda en kaliteli nevresim takımlarını üretmektedir. Ülkemizin Global ekonomiden payını almak amacıyla nevresim takımları ihracatı yaptığını hatırlatalım. Firmalar artan ihracat sebebiyle bazı durumlarda nevresim katlama işi yapacak elemana ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacın giderilmesi amacıyla yeri geldiği zaman işyerinde, yeri geldiği zaman evde ek iş yapmak isteyen insanlara nevresim katlama nevresim paketleme işi vererek işin en kısa sürede bitirilmesini hedeflemektedir.

Nevresim paketleme işini kimler yapabilir

Özellikle tekstil üretimi yapan illerde yaşayan insanların evde nevresim katlayarak para kazanacağını hatırlatalım. Ancak bazı durumlarda işlerin aciliyeti varsa, işi yapacak kişinin üretim yapılan fabrikaya yakın olması şartı aranmaksızın işin bir an önce bitirilmesi amacıyla uzaktaki insanlara da kargo firmaları aracılığıyla nevresim paketleme işi gönderilmektedir.

[caption id="attachment_1791" align="alignright" width="300"]Nevresim takımı paketleme işi Nevresim takımı paketleme işi[/caption]

Farklı renklerde, kaliteli desende ve farklı ebatlarda üretilen tek kişilik ya da çift kişilik nevresim takımı paketlemek isteyenlerin evlere nevresim paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmesi ve sürekli takip etmesi önerilir. Bu işi yapmak isteyenlerin internette evlere ek iş veren firmaların ilanlarını bulması ve ailesine destek olması gerekir.

Evde nevresim paketlemek istiyorum

Sizler de çocuklarımızın eğitimine, eşinizin maaşına destek olmak amacıyla bu işe talip olabilirsiniz. Sitemiz evlere ek iş veren firmalar ile evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişilere bir araya getiriyor. İster işveren olun, ister iş arayan olun, alttaki mesaj bölümüne ihtiyaçlarınızın giderilmesi amacıyla iletişim bilgilerinizi bırakarak karşılıklı kazanca girebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, iletişim bilgileri olarak sadece mail adresinizi paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. Özel bilgiler ve telefon numaralarınızı paylaşılması sizi sıkıntıya sokabilir. Evde nevresim paketleyerek para kazanma düşüncesinde olanlara konu altına bu işi yapmak istediklerini belirten mesajlar yazmasını tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

20 yorumlar

 1. Evde 3 kişi bu işi yapmak işiyoruz. Pendik te yasiyorum. Ilgilenenler huhay28@gmail.coma yazabilir

 2. Yurtdışı Eğitimi için para kazanmalıyım ne iş olursa en kısa sürede yaparım lütfen cevap verin

 3. Acilen sizden haber bekliyorum bu ise ihtiyacim var .. Yanit lutfen

 4. Cok acil olarak bu isi yapmak istiyorum ve sizden bir yanit bekliyorum mutlaka.. Nevresim paketleme isini yapmaya ihtiyacim var acil yanit lutfen ..

 5. Acil nevresim takımı paketleme işi istiyorum

 6. Acil nevresim takımı katlama işi istiyorum

 7. Kutahya da oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 8. Aygül kızmaz

  Öğrenciyim evde yapılabilecek işlerde çalışmak istiyorum

 9. navruz yücel

  konya da yaşıyorum beden egıtımi bölümü okuyorum 5 kişiyiz bu işi yapabiliriz mail cihad.cinar1@gmail.com

 10. navruz yücel

  konya da yaşıyorum beden egıtımi bölümü okuyorum 5 kişiyiz bu işi yapabilirim mail cihad.cinar1@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir