Sponsor Reklam

Nano Temizleme Süngeri Paketleme İşi

 Teknolojinin nimetleri insanların hayatını kolaylaştırmak için üretilen Nano temizlik süngeri paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Ev hanımlarına en büyük yardımcılarından biri olan temizleme bezleri şekil ve özellik değiştirerek kullanıma sunuldu. Bunun için nanoteknoloji sayesinde bezlerin tozları çekerek temizliğin daha kolay hale gelmesi sağlandı. Temizlik bezi üreten firmalar ürettiği binlerce temizlik bezinin paketlenmesi amacıyla paketleme elemanı aramaktadır. Çalışma yapmak isteyen personelin part time olarak, ya da evden çalışarak bu iş sayesinde önemli gelir elde edeceğini hatırlatalım.

Nano melamin sünger özelliği ile üretilen deri, plastik, metal, cam yüzeyler için ideal şekilde temizlik sağlayan süngerlerin belli sayıda paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Her türlü yüzeyi özellikle alüminyum krom, nikelaj gibi yüzeylerin en iyi şekilde temizlenmesi amacıyla üretilmiş olan Nano temizleme bezleri büyük ilgi görüyor. Sizler de muhtemelen bu ürünlerden marketlerde raflarda görmüşsünüzdür.

Üretici firmalar ürünün üç tane ya da beş tane aynı paket içinde satışa hazır hale getirilmesi amacıyla para kazanmak isteyenlere fırsat vermektedir. Sizler de Nano temizleme süngeri paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen firmalarla iletişime geçmek amacıyla konu altındaki iş başvurusu formuna kendinizi tanıtan başvuru yapmanız gerekmektedir. Firmalar ihtiyaçları olduğu durumlarda temizlik süngeri paketli etmek için sizlerle işbirliğine gidebilir. Bunun için mutlaka ek iş başvurunuzu yapın ve sıranın gelmesini bekleyin.

[caption id="attachment_2195" align="alignleft" width="300"]Nano Temizleme Süngeri Nano Temizleme Süngeri[/caption]

Nano temizleme süngeri paketleme kazanacı

Nano temizleme süngeri paketleyerek ne kadar kazanabilirim diye düşünüyorsanız firmaların sizlere yapacağı teklifi hesap ederek kazancımızın belirleyebilirsiniz. Örneğin sünger başına 5 kuruş 10 kuruş arasında teklif gelirse 1000 tane sünger paket dediğiniz zaman 500 lira ile 1000 lira arasında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Temizleme süngeri herkes tarafından yoğun ilgi görmektedir. Nano yapısı özelliğiyle aşındırma yapmadan çizik yapmadan yüzeyleri silersiniz ve kirlendiği zaman yeniden suyla temizleyerek temizliğinizi devam edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi insanlar yoğun ilgi göstermektedir ve her şeyin en iyi şekilde yapılması için temizlik malzemelerinde yoğun ilgi göstermektedir. Sizler de ister tek başınıza isterseniz grup halinde çalışarak iş bölümü yaparak seri üretim sayesinde daha fazla iş yapabilirsiniz. Böylece gelir daha da artacaktır. Sizlere Nano temizleme süngeri işi fırsatı veren firmalar da çalışma imkanı sunuyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Defolu Ürün Ayıklama İşi

Seri üretim yapan firmalar üretimde çıkan ürünlerin kalite kontrolü yapılma işini evlere verebilmektedir. Özellikle çorap …

29 yorumlar

 1. Sünger paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım dönüş yapın lütfen

 2. Merhaba avcılar cihangirde oturuyorum bu işi evden yapmak isterim sunduz_22@hotmail.com

 3. Düzenli is yapan biriyim geri dönüşünüz bekliyorum

 4. Temizlik olmazsa olmaz daha önceden de paketleme yapmış olmakla birlikte ailemle birlikte bu işe talibim. Kocaeli

 5. mürüvvet şimşek

  istanbul kocamustafapaşada oturuyorum 2 kişi ekibim var desteğinizi rica ederim

 6. İstanbul esenyurtta oturuyoruz daha önceden de bu tarz işler yaptık 3 kişilik bir ekibiz en kısa zamanda bu işi yapmayı istiyoruz.
  feride.gokceoglu1@gmail.com

 7. İşe ihtiyacım var

 8. Merhabalar
  Duzenli çalısan birisiyim istenilen zamanda ürününüzü teslim ederim sizden haber bekliyorum Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir