Sponsor Reklam

Müzik Dinle Para Kazan

Bundan 20 yıl 30 yıl önce müzik dinleyerek para kazanma fırsatı yakalayacaksınız deselerdi gülerdiniz. Hatta ve hatta internetten kolay para kazanma fırsatları olacak, insan yorulmadan bilgisayar başında bir şeyler yaparak ailesine destek olabilecek, ya da başka işe gitmeye gerek kalmadan ailesini geçindirenbilecek dense, herkes güzel geçerdi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte önceki dönemlerde gülüp geçeceğiniz, "Hadi canım sen de, olacak iş mi" diyeceğimiz evde ek iş fırsatları olmaya başladı. Bunlardan birisi de evde müzik dinleyerek para kazanma imkanı olduğunu söyleyebiliriz.

Hala bazılarına göre çok komik ve şaka gibi gelebilir, Ancak gerçekten de müzik dinleyerek para kazanma fırsatı olduğunu söyleyelim, siz de kendinizi inandırın. Özellikle gençlerin çok sevdiği müzik onlara şarkı dinlerken ek gelir fırsatı sunacağını söyleyebiliriz. Sizlere, gençlere bilhassaa üniversite gençliğine, liselilere harçlıklarını çıkarmak amacıyla zaten zevkle dinledikleri müzik sayesinde para kazanma fırsatı hakkında bilgilendirme yapacağız.

Şarkılara yorum yaparak para kazanma

Bunu bir iş olarak kabul etmeye gerek yok aslında. Yeterli derecede bağlantınız varsa, internetten, bilgisayardan yararlanarak hatta ve hatta akıllı telefonlar sayesinde kulaklığınızı takıp yolda, otobüste, piknikte, dağda bayırda... Aklımıza gelen her yerde 7 gün 24 saat dilediğiniz yerden müzik dinleyerek para kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun için internette kısa bir araştırma yaparak müzik dinleyerek para kazanma fırsatı veren web sitelerini kolayca öğrenebilirsiniz. Girdiğiniz siteye üye olarak şarkıları seçip beğendiklerinizi dinlersiniz. Sonrasında da bu dinlediğimiz şarkılar hakkında yorum yaparak para kazanma fırsatı yakalarsınız. Yani Dinlediğiniz şarkılar ile ilgili görüş beyanı yapmanız gerekmektedir siz beğendiğiniz müzik türlerine giriş yaparak sevdiğiniz şarkıcıları seçip onların da yine beğendiğiniz eserlerinin dinleyin. Böylece  müzik dinleyerek para kazanma fırsatını yakalayın.

[caption id="attachment_2187" align="alignleft" width="300"]Para Kazan Para Kazan[/caption]

Müzik dinleyerek nasıl para kazanılır

Şarkı dinleyerek para kazanma fırsatı veren sitelere girdiğiniz takdirde minimum 90 saniye süren eserleri dinledikten sonra yorum yapmanız gerekiyor. Yaptığınız her yorum karşılığında sizlere 2 cent ya da 5 cent arasında gelir yazılıyor. Bir günde 10 dolar kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Zaten size ödeme yapılması için de minumum hesabınızda 10 dolar biriktirmeniz gerekiyor.

Eğer daha fazla kazanmak istiyorsanız doğal olarak oldukça fazla şarkıya yorum yapmanız gerekiyor. Elbette gireceğimiz siteler yabancı kaynaklı olacağı için yazacağınız yorumların İngilizce dilinde olması gerekmektedir. "İngilizce bilmiyorum" diye sıkıntı yapmayın Türkçe'yi İngilizce'ye çeviren bir sürü web sitesi bulunmaktadır. Kısa cümleler halinde İngilizceye çevirerek, müzik dinleyerek para kazanma fırsatı veren web sitesindeki şarkıların altına İngilizceye çevirdiğiniz yorumları yapıştırabilirsiniz. Böylece hem şarkı dinleyerek hem de eğlenerek para kazanma fırsatı yakalamış olursunuz.

Extra kazanç yakala

Müzik dinleyerek para kazanma fırsatı veren siteler sizlere ekstra kazançlar da sunmaktadır. Sizin gibi şarkı dinleyerek para kazanmak isteyen arkadaşlarımızın davet ettiğiniz zaman, davet ettiğiniz arkadaşların yaptığı yorumlardan da yüzde 10 ekstra gelir elde edersiniz. Hepinize Eğlenceli dakikalar, bol kazançlar dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Dikiş Seti Paketleme İşi

İnsanlar artan giderleri karşılamak için farklı işler de yaparak para kazanma arayışı içindeler. Günümüzde bir …

5 yorumlar

  1. Merhaba ben buket mersinde yaşıyorum müzik dinlemeyi çok severim mutluluğumu hüznümü müzikle geçiririm müzik ruhun gıdasıdır derler gerçekten doğru müziksiz bir hayat düşünülemez bana göre inşallah bende bu işi yapabilme şansını yakalarım

  2. Karabük /merkez

  3. Merhaba İstanbulda yaşıyorum öğrenciyim günün nerdeyse her saniyesini müzik dinleyerek geçiriyorum benim için müzik demek nefes almak demek işe ihtiyacım vardı bu yazıyı gördüğüm iyi oldu yorumlamayı çok isterim lütfen bana dönüş yapın

  4. merhaba ben melih ankarada yasiyorum yardimci olursaniz sevinirim…

  5. merhaba ben elif manisa şehzadelerde oturuyorum yardımcı olursanız sevinrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir