Sponsor Reklam

Muhasebe ek işi yaparak para kazanma

Muhasebe ek işi yaparak para kazanma evden para kazanılacak ve ek işler arasında muhasebe işi yaparak para kazanma fırsatı da son zamanlarda rağbet görmeye başladı. Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun olan gençlerin çok rahatlıkla bu işi ek iş olarak yapabilmektedir.

Türkiye'de hemen hemen özel ve Vakıf üniversitelerinin hepsinde İktisadi İdari Bilimler fakülteleri bulunmaktadır. Bu fakültenin iktisat işletme ve diğer bölümlerinden yılda binlerce mezun işsizler arasına karışmaktadır bazıları devlet ya da özel sektörde istihdam fırsatı yakalarken bazıları maalesef iş bulamıyor.

Evde muhasebe işi 

Mezun olduğu muhasebe alakalı bölüm olduğu halde farklı sektörlerde çalışarak geçimini sağlamak yoluna giden insanlar var. Biz de yeteri kadar maaş alamayan İktisadi İdari Bilimler mezunu gençlerin ya da öğrencilerin evde muhasebe işi yaparak para kazanma fırsatından yararlanmasını istiyoruz.

[caption id="attachment_2537" align="alignleft" width="300"]Muhasebe Muhasebe[/caption]

Her şeyin elektronik ortamlarda kolayca yapıldığı bu dönemde muhasebe firmalarının sizlere vereceği işleri evden, okuldan... Nerede olursanız olun akıllı cihazlar aracılığıyla düzenli bir şekilde yürütebilirsiniz. Eğer böyle bir ek işe ihtiyacınız varsa sizlere muhasebe işi verecek Mali Müşavirler muhasebeciler ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sitemizin amaçlarından birisi de farkındalık oluşturarak gerek işverenlerin gerek ek iş arayanların bu konular üzerine yoğunlaşmasını sağlamaktır.  Siz yeteri kadar para kazanamayan İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları ya da harçlığını çıkarmak isteyen henüz mezun olamamış öğrenciler konu altına ön iş başvurusu yapın.

Muhasebeciler Mali Müşavirler ya da firmalar ön muhasebe yaptırmak isteyenler sizlerle görüşmek için bıraktığınız iletişim bilgileri aracılığıyla size ulaşsın. Siz de öğrenci iseniz eğitim masraflarınızı çıkartın, mezunsanız herhangi bir işte çalışıp yeteri kadar maaş alamıyorsanız, ek gelirse ihtiyacınız bu fırsatı değerlendirmek için kendinize bir şans verin.

Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Eğer büyükşehirde veya orta ölçekli bir yerleşim biriminde yaşıyorsanız size ihtiyaç duyan kişiler kurumlar varsa mutlaka günün birinde bıraktığınız bu ilan aracılığı ile sizlere ulaşabilir. Evde muhasebe işi yaparak para kazanmak sizin fazla zamanınızı almaz. Buraya başvuru yapmak da en fazla bir dakikanızı alır.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

4 yorumlar

  1. CEMİLE ALABAŞ

    MERHABA İKTİSAT LİSANS MEZUNUYUM VE MUHASEBE İŞİ YAPIYORUM 13 YILDIR. BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM. PERSONEL İŞLERİ- STOK TAKİP- MALİYET MUHASEBESİ-GENEL MUHASEBE KONUSUNDA MÜDÜRLÜK YAPIYORUM VE EK İŞ ARIYORUM.

  2. Aygül kalayci

    Muhasebe bolumu ogrencisiyim bu sene mezun olacagim.

  3. Isletme mezunuyum 10 yillik muhasebe deneyimim var istanbul bakirkoyde oturuyorum acil donerseneiz sevinirim tesekkurler

  4. Olursacoksevinirimayricaiibfmezunuyumenkisazamandacevabinizibekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir