Ev / Türkiye ek iş ilanları / Muğla ek iş ilanları
Sponsor Reklam

Muğla ek iş ilanları

Türkiye'nin Turizm açısından en tanınmış illerinden biri olan Muğla ilimizde yaşayan vatandaşların bütçeden kendilerine ayrılan paydan yeteri kadar pay alabilmesi, hatta daha fazlasını kazanabilmesi için evde yaşayan insanların boş zamanlarını değerlendirmek için evde ek işler hakkında bilgi edilmesi amacıyla kısa ek iş fırsatları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Muğla'da eve ek iş

Sizlerin de bildiği gibi sabit bir maaşı ile çalışan insanların daha fazla para kazanması daha çok harcama yapması için farklı ek gelirleri ihtiyaç duymaktadır özellikle ev hanımları, emekliler, öğrenciler, dar gelirlilerin bu fırsatları değerlendirmek için farklı çareler aradığını biliyoruz.

Muğla'da eve iş

Muğla ilimiz Merkezi bazı ilçelerinde küçük nüfus olarak az gelişmiş bir dildir turistik ilçeleri Turizm'den önemli miktarda gelir elde ederken merkezde yaşayan vatandaşlar Turizm gelirinden yeteri kadar faydalanamamaktasınız. Bu sebeple de evde yaşayan insanların para kazanmak için farklı çabalar harcadığını biliyoruz.

Muğla ek iş

1 milyona yaklaşmış olan Ege bölgesinin turistik şehri Muğla'nın özellikle Fethiye, Marmaris, Bodrum, Dalaman, Yatağan, Datça, Milas, Köyceğiz, Ortaca gibi ilçeleri ile turizme önemli girdi sağlamaktadır. Muğla ekonomisi Yatağan Termik Santrali, Yeniköy Termik Santrali ve Kemerköy termik santrali ile paralel gelişmektedir. Şehrin önemli maden yatakları bulunmaktadır. Yatağan'da Linyit rezervleri Fethiye'de krom yatakları Muğla'nın ekonomisine artı yönde katkı sağlamaktadır.

Ayrıca Dalaman'da önemli kağıt fabrikaları Muğla'nın ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır.

Muğla'da ek iş veren firmalar

Muğla'nın en önemli gelir girdisi Turizm'den sağlanmaktadır. Oteller oldukça fazladır. Otellerde sezonluk personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple kat görevlisi, komi, garson, şef, aşçı, kasap, manav gibi mevsimlik çalışacak kişilerin bölgede önemli kazanç elde edeceğini hatırlatalım.

[caption id="attachment_2053" align="alignleft" width="300"]mugla-ek-is Muğla ek iş[/caption]

Her şeye rağmen tarımla uğraşmak isteyen Muğlalılar başta portakal, limon, greyfurt, mandalina üretimi yapmaktadır. Ayrıca parfümeri ve eczacılıkta kullanılan sığla yağı üretimi ve zeytincilik önemli gelir kaynaklarındandır.

Muğla ek iş fırsatları değerlendirmek isteyen vatandaşların özellikle turistik ilçeleri olan Bodrum, Fethiye, Marmaris, Dalaman ve Datça'da turistik faaliyetler de kendilerine özgü ek işler yapabilirler. b

Bunlar, halı pazarlama, otel rezervasyonları yapma, tur düzenleme gibi servis şoförlüğü yapmak, rehberlik gibi turizme yönelik ek iş fırsatlarıdır.

Ayrıca Muğla'da Turizm'den pay alamayan vatandaşların evde ek iş yapmak için Muğla'da eve ek iş veren firmalar ile işbirliği yaparak yapabileceği işler bulunmaktadır. Bunlar arasında çikolata paketleme işi, evde kutu katlama işi, iplik yumaklama işi, davetiye katlama işi, oyuncak seti paketleme işi, poşet katlama işi, hayvan yemi paketleme işi, hediye seti hazırlama işi, gibi farklı ek iş fırsatları sunulmaktadır.

Sizler de Muğla ek iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizin evde ek işler bölümünü inceleyerek kendinize uygun olan işlere talip olmanızda fayda var.

Uzaklık kavramı kargolar sayesinde ortadan kalktığı için başka şehirlerde işveren kişilerle de iletişime geçmek için konu altına kendinizi en iyi şekilde anlatan başvuru mesajları yazabilirsiniz. Bunun için yaşınızı, eğitim durumunuzu, boş zaman aralığını, ekip sayısını, yaklaşık kazanmak istediğiniz parayı ve benzer durumlarınızı yazarak ek iş yapmak istediğinizi bildiriniz. Böylece Muğla ek iş fırsatları değerlendirilmiş olacaktır. Herkes farklı özelliklere sahip olduğu için kazancı da doğal olarak farklılık gösterecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

48 yorumlar

  1. muğla merkezde oturuyorum evde ek iş arıyorum

  2. 20 yasindayim mugla yatağan da oturuyorum ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

  3. Muğla Marmaris te yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

  4. Bodrum yalıkavakta oturuyorum evde ek iş yapabilecek bayanlar var bana geri dönerseniz sevinirim

  5. Muğla dalamanda yaşıyorum ek işe ihtiyacım var

  6. Evde ek işe ihtiyacım var. Milasta. Oturuyorum

  7. Handan yilmaz

    Mugla ortaca ilçesinde oturuyorum ev hanımıyim evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum .kendi ekibimi kurabilirim tesekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir