Sponsor Reklam

Mobilya Bayiliği Veren Şirketler

Mobilya bayiliği veren firmalar

Ülkemizde mobilya sektörü oldukça gelişmiştir. Bu sayede çok ünlü markalar bulunmaktadır. Sizler de para kazanmak istiyorsanız Mobilya bayiliği veren firmalar ile iletişime geçerek bayilik alıp kendi adınıza para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça fazla talep ve fazlası pazar hacmi olan mobilya sektörü Türkiye'de oldukça gelişmiş ve herkese fırsat vermektedir. Yerli ve yabancı markaların temsilciliğini açarak bulunduğunuz bölgede para kazanma fırsatlar yakalayabilirsiniz. İsteğe göre genç odası, çocuk odası üreten markalar olduğu gibi konsept açısından da farklı şekillerde mağaza sayıları oldukça fazladır.

Çilek Mobilya bayiliği

Genç odası konseptinin ülkemizde ilk defa hayata geçiren Çilek Mobilya bayiliği alarak oldukça karlı duruma düşebilirsiniz. Pazarda büyük bir birikim ve gelire sahip olan Çilek çocuk odası oldukça büyük bir pazara sahiptir. Dolayısıyla bu sektörde rakipler de çoğaldı. Doğal olarak Mobilya sektöründe farklı firmalar Türkiye'de marka oldu.
Mobilya  bayiliği veren firmaların başında İstikbal, Bellona, Doğutaş, İpek Mobilya, Mondi, Kelebek Mobilya, Ankara Mobilya baş sırayı çekmektedir. Elbette farklı isimlerinde pazarda yer edindiği malumdur. Sizler de Mobilya bayiliği alarak para kazanmak için bu fırsatları değerlendirmek gerekir.

Hangi şirketlerle nerede mağaza açılmalı, bayilik fiyatları ne kadardır, Mobilya bayilik şartları nelerdir?

Bu ve benzer soruların cevabını merak ediyorsanız sizlere bu konu ile ilgili olarak bilgi verelim. Mobilya sektöründe ihracat 2 milyon dolara ulaştı. Böyle olunca da iç pazarlar 9 milyar dolardan 15 milyar dolarlara yakın bir pazar payı var. Bu pazar payında çağrı almak istiyorsanız Mobilya bayiliği veren firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Mobilya bayiliği veren firmaları sırayla inceleyelim.

Çilek Mobilya

Türkiye'de ve dünyada oldukça popüler olan ve dünya çapında sürekli büyüyen çilek odası mağaza bayiliği almak sizler de bu sayede oldukça iyi para kazanabilirsiniz.

Dilay Mobilya

Dilay Mobilya bayiliği almak ve Dilay Mobilya figürlü bebek odası takımları ve çocuk odası takımları üreterek çocuklara farklı tasarımlar geliştirip oldukça büyük bir pazar edinmiştir. Siz de Dilay Modüler Mobilya bayiliği alarak para kazanabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya

Doğtaş Mobilya bayiliği gençlerin çocukların ve her türden insanların severek tercih ettiği ürünleri üreten Doğtaş, bayilik vererek hem ülke içinde hem de ülke dışında kar yapan önemli Mobilya Mağazaları arasındadır. Sürekli büyümeyi hedefleyen firma potansiyeli yüksek tutarak özellikle genç nüfusun ihtiyacı olan mobilya tasarımı yapmaktadır. Sizler de Doğtaş Mobilya bayiliği alarak karlı çıkabilirsiniz.

Modeko Mobilya

Modeko Mobilya bayiliği, Modeko Türkiye'de sürekli distribütörler aramaktadır. Yunanistan menşeili modeko Türkiye pazarına girmek için sürekli  bayilik vermek için çaba harcamaktadır. Türkiye'de büyümek için çalışan ve bayilik veren firmadan sizler de temsilcilik alırsanız mobilya sektöründe para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Meltem Mobilya

Meltem Mobilya bayiliği almak. Meltem bebek ve genç odası sektöründe İzmir'de faaliyet gösteren 24 yaşına kadar olan gruplara yönelik olarak farklı modellerde mobilya üreten önemli bir firmadır. Şu anda başta İstanbul, Antalya, İzmir, Kahramanmaraş olmak üzere şubeleri bulunmaktadır. Sizler de bu şirketle iletişime geçerek Meltem Mobilya bayiliği alarak para kazanabilirsiniz. Meltem Mobilya yurt dışında da önemlidir. İhracat not defteri yakalamış çok bilindik bir marka olduğunu bilmelisiniz. Oldukça kazançlı çıkacağını çocuk odası ve genç odası takımları sizlere iyi paralar kazandırabilir.

caploonba genç odası

Kaplumbağa Mobilya bayiliği İzmir'de faaliyet gösteren outlet şirketinin kurduğu caploonba genç odası markası bebek ve genç odaları üreterek Türkiye'de pay sahibi olmak için çalışmaktadır. Oldukça ilginç ve kaliteli tasarımlar ortaya çıkaran kaplumbağa firması isteyenlere bayilik vermektedir. Yeni açılacak mağazalar için her türlü talepleri değerlendiren firma bebek ve çocuk genç odalarının 5 yıla kadar Garanti verdiğini hatırlatalım. Türkiye'de Mobilya sektörünün önemli bir para kazanma aracı olduğunu hatırlatalım.
Sizler de Mobilya bayiliği veren firmalarla iletişime geçerek para kazanmak için firmaların resmi web sitelerine girerek bayilik şartları ne  tam olarak okumanızı tavsiye ederim.

Ayrıca Gözatın

PVC pencere bayiliği almak

PVC bayiliği almak İnşaatın hızlı bir şekilde geliştiği ülkemizde PVC cam bayiliği almak önemli bir para …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir