Sponsor Reklam

Memurlar İçin Ek iş

Memurlar için Ek Gelir İmkanları

Kamuda hizmet üreten memurların yeteri kadar ücret alamadığını dolayısıyla dageçinmekte sıkıntı çektiklerini biliyoruz. Bu sebeple de ek iş fırsatlarını değerlendirmek için araştırma yaptıklarını herkes bilmektedir. Bu durum elbette memurlar için bir utanç kaynağı değildir. Sebebi de ürettikleri hizmet karşılığında yeteri kadar maaş vermeyen yetkililerdir. Oturup sızlanmaya ya da ağlamaya gerek yok. Memur olan vatandaşlar da evini geçindirmek ve çocuklarını okutmak, tatile gitmek lazım insanca yaşamak için yeteri kadar paraya ihtiyacı vardır. Bu sebeple maaşı düşük olan ve tek başına çalışan devlet memurlarının yapabileceği ek işler bulunmaktadır.

Sizlere devlet memurlarının yapabileceği ek işler hakkında yardımcı olmak için bu yazıyı kaleme aldık. Herkesin bildiği gibi devlet memurları yasal olarak başka bir işte çalışma hakkına sahip değildir. Herhangi bir kuruluşta kurucu olarak yer alabilen memurlar doğrudan çalışma hakkına sahip değildir. Ancak evde kendine uygun ek işler yapma durumunda hiç kimse ona neden bu işi yapıyorsun, diyemez. Çünkü evde ek gelir olarak yapabileceği işlere müracaat ederek bunları değerlendirerek ailesinin geçilmesine katkıda bulunabilir.

Memurlar için uygun ek işler

Memurlar için uygun ek işler bulunmaktadır. Memurların yapabileceği ek işler oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bütün çalışanların maaşları yeterli gelmediği takdirde kendilerine uygun olan ek işler evde yaparak ailesinin rahat bir şekilde yaşamasına destek vereceğini söyleyebiliriz. devlet memurlarının yapabileceği ek işler özellikle eğitimci özelliği bulunan memurların İnternet ortamında yapabileceği ve çok para kazanacak işler bulunmaktadır.

Öğretmenlerin yapabileceği ek işler

Öğretmenlerin yapabileceği ek işler arasında içerik editörlüğü en revaçta olan meslekler arasındadır. Eğer bilgi birikimi yüksek bir devlet memuru iseniz Sizler de Forum sitelerine girerek Web siteleri için içerik sağlayabilirsiniz. Forum sitelerinde bu duruma makale yazarlığı verilmektedir. Aslında makale yazarlığı ile alakası yoktur. Web siteleri için uygun içerik yazmak gerekiyor. Bunu Bütün devlet memurları yapabileceği gibi eğitimci özelliği bulunan kişilerin daha da iyi şekilde yapabileceğiniz söyleyebiliriz. Ayda 1500 lira civarında net kazanç sağlayacağınıza Garanti verebiliriz. Sizler de Forum sitelerine girerek üye olun ve makale yazarlığı kategorisine giriş yapıp kendinize konu açınız. Oldukça fazla talep olduğunu söyleyelim. Böylece Sizler de boş zamanlarınızda içerik sağlayarak oldukça iyi para kazanabilirsiniz Ayrıca internetten anlayanların satış ortaklığı sistemine girerek ürün satışlarından para kazanabileceği bilinmelidir. Sosyal medya elemanı olarak da firmaların ürünlerini tanıtarak oturduğunuz yerden para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

3 yorumlar

  1. mühendisim. bu iş için uygu olduğumu düşünüyorum.

  2. yalovada ikamet ediyorum. edebiyat öğretmeniyim.eşimle birlikte bu iş için çok uygunuz….

  3. Trabzonda yaşıyorum ek iş yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir