Sponsor Reklam

Masal anlatarak para kazanma

Masal anlatarak para kazanmak evet biraz komik gelebilir. Bu devirde masal dinleyen kaldı mı diyebilirsiniz. Ancak masal anlatarak para kazanma imkanı veren siteler olduğunu söylersek şaşırmayın. Hala masal dinleyen çocuklar elbette var. Siz bakmayın nazlı çocukların oyun oynama meraklısı olduğuna. Bilinçli anne babalar çocuklarına masalında insan hayatında önemli bir yer edindiğini biliyor. Bu sebeple de çocuklarla kaliteli masal helalinden mahsur dinletiyor.
Evet şimdi esas konumuza girelim. Masraflarını çıkarmak ailenize gelir sağlamak istiyorsanız. Bu işe sıcak bakın türküsü düzgünse anlatınız. Güçlüyse çocukların seviyesini edebiliyorsanız, evde masal anlatarak para kazanma fırsatını değerlendir.
Sizlere evden nasıl para kazanılacağını basit ve eğlenceli bir yöntemle bunu başarabileceğini için şimdi izah edeceğiz. Öncelikle bu işi severek yapmanız gerekir. Ses tonunuzu ve diksiyonunuzu çocukların seviyesine uygun bir şekilde ayarlamanız gerekir. Evde boş zamanınız fazlaysa çocuklarla masallarla ilgili iseniz oturduğunuz yerden masal anlatmaya ne dersiniz?

Masal anlatma işinden nasıl para kazanılır

Sadece bunu kayıt altına alacaksınız ve bu kaydettiğiniz masallardan önemli miktarda gelir elde edeceksiniz. Masal anlatarak nasıl para kazanılır? Teknoloji her işi kolaylaştırdı. İşte size evde oturduğunuz yerden anlattığınız masalları dünyanın her bir köşesinden dinleme fırsatı sunan teknoloji para kazanma fırsatı da sunuyor. Çocukların çoğu bilgisayardan atariden PCden tabletden ya da aklına gelebilecek her türlü teknolojik aletlerden oyun oynamayı çok sever. [caption id="attachment_2728" align="alignleft" width="300"] MASAL[/caption]

Masal sitelerine nasıl masal yüklenir

Ancak küçük yaştaki çocuklar masala hayır diyemez. Masal anlatmak için annelerin babaların zamanlar yok bu sebeple işin Kolayı var akıllı telefondan tabletten çocuklarına masal dinlemeyi tercih ediyorlar.
Dijital masallar yoluyla çocukları uyutmak için ya da dinlenirken vakit geçirmek için masal dinle diyorlar.
Dijital masallar çok ilgi görmeye başladı. Bu sebeple masal sitelerde bebekleri çocukları olan anneler tarafından ilgi görüyor. Büyük çocuklar biliyoruz ki ulusal dinlemiyor. Ancak küçük çocuklar masalların büyüsü kaplıyor.
Özellikle anneler çocukların uyku saatinde onları masal dinleterek uyutmak istiyor.

Masalcılar aranıyor

Masal anlatma işinden nasıl para kazanırım? masal anlatma siteleri sizin anlattığınız masal başına ödeme yapıyor. Masalların uzunluğuna göre alacağınız ücret değişiyor. Bunun için internette kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece masal anlatma dijital masal sitelerinin bu işi nasıl yaptırdığını öğrenebilirsiniz. Sizler de bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, tabletinizden faydalanarak masalları masal anlatma sitelerine yükleyeceksiniz, ve anlattığınız yüklediğiniz masallardan gelir elde edeceksiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

18 yorumlar

  1. Lise de Çocuk gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirdim.Lisans da ise Özel Eğitim bölümünü bitirdim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Merhaba bana dönüş yaparsanız ck sevinirim Teşekkürler

  3. ses tonumun ve diksiyonumun iyi olduğunu düşünüyorum ve bu işi yapabilirim

  4. Masal anlatmayı ve çocukları çok seviyorum beni de degerlendirirseniz sevinirim

  5. bir çok sesi taklit edebilirim ve genelde masal anlatırım cocuklarada bu işi yapabilirim

  6. Çocuk gelişimi mezunuyum bu işe ihtiyacım var. Muğlada yaşıyorum

  7. Mersin Akdeniz öğrenciyim ve bu işi iyi yapabileceğime inanıyorum.

  8. Afyon merkez.iki çocuğundan dolayı calisamiyorum.bu isi yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir