Sponsor Reklam

Marmara Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesine sözleşmeli personel alımı yapılacak

Devlet Üniversitesi olan Marmara Üniversitesine sözleşmeli Bilişim personeli alımı yapılacak. Sınava ilişkin gerekli açıklamalar kurum tarafından kamuoyu ile paylaşılmıştır. Sizler de Marmara Üniversitesi'nde sözleşmeli personel olarak çalışmak için gerekli şartları taşıyorsanız zamanında müracaat ederek bu ayrıcalıklı kurumda sözleşmeli personel olma fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğitim Kurumu'nun Bilgi İşlem Daire başkanlığında istihdam edilecek adayların resmi gazetede yayınlanan kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi işlem birimleri için ihtiyacın giderilmesine yönelik sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur. Kurumda sözleşmeli olarak çalışacak 4 adet Bilişim personelinin istihdam edileceğini peşinen söyleyelim.

[caption id="attachment_2246" align="alignleft" width="300"]Marmara Üniversitesi Marmara Üniversitesi[/caption]

Marmara Üniversitesine sözleşmeli eleman alımı

Kurumda çalıştırılacak personelin 2016 KPSS puan türleri kpssp3 puan Barajı'nın yüzde yetmişi ya da belki ibraz edemeyen adayların puanlarının KPSS puanı 70 olarak değerlendirileceği bildirilmektedir.

Marmara Üniversitesi'nde sözleşmeli personel alımı Tam zamanlı çalışacak 1 adet yazılım proje yöneticisi 2 adet yazılım takım lideri ve bir tane de yazılım geliştirme uzmanı olacağını söyleyelim.

Sınav yeri ve sınav tarihi şöyledir. 28 Kasım 2016 tarihinde yazılı sınav saat 10 da Marmara Üniversitesi rektörlüğünde gerçekleştirilecektir. Bu sınavı kazanan adayların uygulamalı ya da sözlü ölüme çağrılacak bilinmelidir.

Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel başvuru şartları

657 sayılı devlet memurları kanununun genel şartlarını taşımak

Büyük ölçekli kurumların bilgi işlem birimlerinde çalışabilecek kapasitede olmak eğitim kurumlarının 4 yıllık yazılım mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği elektronik mühendisliği elektrik mühendisliği elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya denkliği kabul edilmiş olan Yüksek Öğrenim kurumlarının yurtdışı bölümlerinden mezun olmak

Yazılım tasarımı yazılım geliştirilmesi ile ilgili sürecinin yönetilmesi hakkında ya da büyük ölçekli sistemleri kurulumu ve yönetilmesi konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip olmak diğer birimler için minimum 5 yıllık mesleki tecrübe gerekmektedir.

Özel şartlar ise şunlardır.

Microsoft redmond Project jira proje yönetim araçları konusunda en az birisinden bilgi birikim sahibi olmak. Ayrıca veritabanlarının optimize edilebilmesi veritabanı kullanımı metotlarının düzenlenmesi denetlenmesi kontrollerinin yapılması. Bilgi Yönetim Sistemi kurulumu ve diğer uygulamaların entegrasyonunun yapılması sanallaştırma teknolojileri ile ilgili bilgi sahibi olmak ilk aklımıza gelen özel şartlar arasındadır.

Bu konu ile ilgilenen bilişim yazılım meraklı takım liderlerinin konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Marmara Üniversitesi web sitesi insan kaynakları bölümünden ayrıntılı bilgi almalarında fayda vardır sitemin sadece sizleri ön bilgi vermek amacıyla bu yazıyı paylaşmıştır. Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı sizlere hayırlı uğurlu olsun.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir