Sponsor Reklam

Lise Mezunu Personel Alım İlanları

 Lise mezunu eleman alan firmalar, lise mezunlarına hangi firmalar işe alıyor? Bugün sizlere Türkiye'de oldukça fazla lise mezunu olduğunu ve bunların nasıl iş bulacağını söyleyeceğiz.

Sadece üniversite mezunları değil lise mezunu olan insanlar da kendine göre iş bulabilir. Önemli olan nerede nasıl iş bulunur bunu bilmektir. Herkes yüksek lisans, lisans ya da önlisans okumak zorunda değildir. Bazı firmalar ihtiyacını karşılayabileceği personel açığı kapatmak için lise mezunu insanlara ihtiyaç duymaktadır.

Her işte her yerde lisans seviyesinde eğitim mezunu olmak gerekli değildir. Lise mezunu işsizler olarak hiç umutsuzluğa kapılmayın. Sizin de rahatça çalışabileceğiniz kolay iş fırsatları olduğunu bilmemiz gerekir.

Örnek olarak sizlere bugün lise mezunu personel alan birkaç firmadan bahsedeceğiz. Sizler bu fırsat firmaların sizlere sunduğu imkanı değerlendirmeniz gerekmektedir.

Altunbilekler firması ihtiyacı olan elemanları kadrosuna dahil etmek istemektedir. Lise mezunu personel alımı yapacak olan firma aynı zamanda engelli kadrosu için extra personel alımı yapacaktır.

[caption id="attachment_2716" align="alignleft" width="300"] Personel Alım İlanları[/caption]

Altunbilekler personel alım ilanı

Kimler başvuru yapabilir, başvuru şartları nelerdir?

Açık pozisyonlar şunlardır;

satış görevlisi

tecrübeli kasiyer

kozmetik ve temizlik satış şefi

mağaza müdürü

mağaza müdür yardımcısı

üst düzey mağaza yöneticisi

depo görevlisi

sevkiyat şoförü

tecrübeli manav

 tecrübeli kasap

tecrübeli satış şefi

gibi açıkları kapatmak için lise mezunu personel alımı yapılacaktır. Sizler de uygun pozisyonlar için gerekli başvurusu yapabilirsiniz.

Lise mezunu adaylarda aranacak şartlar şunlardır;

Dinamik genç güler yüzlü gelişime açık olmak

Müşteri ilişkilerine önem vermek

Ekip çalışmasına uyum sağlamak

İnsanlarla iletişim konusunda tecrübeli olmak

Ankara ilimizde ikamet etmek

Adaylar erkek ise askerlik sorunu olmamak

Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilmek

Engelli kadrosunda çalışabilmek için en az yüzde 40 engelli olması gerekmektedir.

Altunbilekler lise mezunu personel alımı ilanı için başvurular 8 Aralık'ta başlamıştır.

Ayrıntıları öğrenmek için işletmenin web sitesini tıklamanız da fayda vardır.

Lise mezunu personel alan firmalar sadece bununla sınırlı değildir. Ayrıca Starbucks firması da lise mezunu personel alımı yapacaktır.

Sitemizin personel alımı kategorisine düzenli olarak takip etmeniz halinde sizlerle lise mezunu personel alan yerler hakkında bilgi alırsınız ve herkesten önce başvurunuzu yaparak iş sahibi olma şansını yakalarsınız.

Şu anda Eczacıbaşı tecrübeli ve tecrübesiz çok sayıda personel alımı yapacak Garanti Bankası önlisans mezunu personel alımı yapmayı planlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası da engelli personel alımı gerçekleştirecek. Türkiye geneli lise mezunu personel alımı yapacak firmalar sürekli olarak ilanlarını kamuoyuyla paylaşmaya başladı. Sizler de düzenli olarak bu ilanları takip ederseniz iş sahibi olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Yorum

  1. Hacer akdemir

    Işe ihtiyacım var…her tutlrlu psketleme işine ekim yatkindir..anamur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir