Sponsor Reklam

Kurutulmuş gül yaprağı paketleme işi

EKİSARA.COM sitesi olarak farklı, güzel, temiz ve bol kazançlı ek iş fırsatlarından bahsediyoruz. Bugün kurutulmuş gül yaprakları paketleme işinden bahsedeceğiz. Özel günlerde sevgililere eşlere veya sürpriz seven arkadaşlarımıza hediye yapmak hediye vermek amacıyla yetiştirilen güllerin kurutulmuş yaprakları sizlere para kazandıracak. Böylece bugünlerde hem insanlar mutlu olacak, hem de sizler para kazanmış olacaksınız.

Bir pakette yaklaşık 500 civarında Kuru gül yaprakları olacak şekilde paketleme isteyen istenmektedir. Bu fırsatı değerlendirmek ailenize destek olmak istiyorsanız konuyu okumaya devam edin. Paraya ihtiyacım var para kazanmak zorundayım, ek iş yapmak istiyorum her türlü ek işe varım diyenlere güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Ek iş yapmak istiyorum

Eve kapanıp kış gecelerinde zamanı öldürmek istemeyenler, Evet sizlere söylüyoruz. Gelin hem televizyonunuzu izleyin, hem de arkadaşlarınızla muhabbetinizi yapın ya da çayınızı kahvenizi yudumlayın... Aynı zamanda da evinize ek gelir kazandırın. Nasıl yapacaksınız? Evde Kuru gül yaprağı paketleme işi yaparak farklı versiyonlarda gül yaprakları paketlenmektedir.

[caption id="attachment_2414" align="alignleft" width="300"]Gül paketleme işi Gül paketleme işi[/caption]

Evde Kuru gül yaprağı paketleme işi nasıl yapılır

Bazılarının içine mum konulmaktadır. Evlere Kuru gül yaprağı işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu işten gelir elde edebilirsiniz. Evde Kuru gül  işi 2017 yeni yılın en mükemmel ek iş fırsatı olarak gördüğümüz bu ek gelir kapısından sizler de faydalanın.

Nasıl yapacaksınız hemen size açıklayalım. Önce firmalarla iletişime geçilmesi gerekir. Bunun içinde çalışmak isteyen para kazanmak isteyenlerle elemana ihtiyacı olan işverenlerin buluşma noktası EKİSARA.COM aracilik yapmaktadır. İster iş arayan para kazanma ihtiyacı olan biri olun, isterseniz ucuza eleman arayan iş yaptırmak isteyen patron olun. Gelin taleplerinizi konu altında paylaşın iş arıyorsanız yapmak istediğiniz işi anlatın.

Kendi özelliklerimizden bahsedin firmalar sizinle iletişime geç diğer şeylerde işçi alıyorsanız işveren senin hangi özellikte eleman arıyorsunuz. Siz de yazın iletişim bilgilerinizi paylaşmadan buradan birbirinizle tanışın konuşun.

Umuma açık olarak iletişim bilgilerinizi paylaşmamanız da fayda var. Firmalar Size hiçbir zaman işin nasıl yapılacağını anlatacaktır. Doğal olarak iş Karşılığında ne ne kadar ücret alacağınızı da söyleyecekler. Eğer siz de bu işe olumlu bakıyorsanız yapmak istiyorsanız firmalarla iletişime geçin. Evde ek iş yapmanın ayrıcalığını yaşayın. Ailenizde herkes bol para ile bol harcama yapmanın keyfini yaşasın.

Evde Kuru gül keseleme işi yaparak ne kadar kazanırım

Ortalama 1200 lira civarında kişi başı ek gelir sağlayacağını tahmin ediyoruz. Fakat çalışacak kişi sayısı fazlaysa ya da çalışan kişi için zaman söz konusu değilse bu gelir kat kat artacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

57 yorumlar

 1. Merhaba Aksaray merkez de oturuyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum şuan aktif olarak çalışmıyorum.İletişime geçereez memnun olurum

 2. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde kurutulmuş gül yaprağı paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 3. Ek işe ihtiyacım var elim pratik ve el işlerine yatkındır Aksaray da oturuyorum

 4. Merhaba Eskişehir merkezdeyim evleneceğim için ek işe ihtiyacım var daha önceden paketleme işinde çalıştım teşekkür ederim kolay gelsin.

 5. Evde yapabilecegim bir is elim pratiktir acil ihtiyacim var istabulda oturuyorum

 6. Ankara Etimesgut ilçesinde oturuyorum ise ihtiyacım var acil olarak lütfen yardımcı olur musunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir