Sponsor Reklam

Kızılay Güncel personel alım ilanları

Kızılay personel alımı yapacak

Türkiye'nin en faydalı ve en önemli görevini üstlenen Sivil Toplum Örgütü Türk Kızılayı bünyesinde çeşitli görevlerde çalıştırmak üzere memur personel alımı yapacak.

1868 yılında başladığı yolculuğuna aralıksız olarak devam eden Türk Kızılayı görevini layıkıyla yapabilmek amacıyla bünyesinde özverili personeller aramaktadır. İhtiyacını karşılamak amacıyla sürekli ilan vermektedir. Sizler de her türlü özveride bulunarak bu önemli insanı görevden sorumluluk almak istiyorsanız aynı zamanda iyi bir kariyer yapma düşünceniz varsa Kızılay'la olmak fikrine sıcak bakabilirsiniz.

Kızılay personel alımı hakkında

Dünya genelinde zor durumda kalan toplumlara yardım eden sivil toplum örgütlerinden en önemlisi kuşkusuz Kızılay'dır. Kızılay bünyesinde çalıştırmak amacıyla sürekli olarak farklı mezhepten elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Kurumun resmi web sitesine girerek açık pozisyonları öğrenebilirsiniz.

Biz şu anda ihtiyaç olan açık pozisyonlardan örnek vermek istiyoruz.

[caption id="attachment_2480" align="alignleft" width="300"]memur personel alımı memur personel alımı[/caption]

Kızılay Güncel Açık Pozisyonlar

Teknik uzman ihtiyacı Gaziantep'te bulunmaktadır.

Van Tokat Şanlıurfa Sakarya Kocaeli Gaziantep Diyarbakır ve Bursa'da doktor ihtiyacı var.

İstanbul'da çocuk programı proje asistanı ve mesul müdür aranmaktadır.

Ankara'da ilkyardım eğitimcisi, geçim kaynağını geliştirme sorumlusu, Çocuk ve Gençlik program sorumlusu, grafiker, koruma programı sorumlusu aranmaktadır.

Şanlıurfa Konya Kilis Bursa'da koruma programı asistanlarına ihtiyaç vardır.

Sürekli güncel olarak açık pozisyonlar Kızılaykariyer.com sitesinde yayınlanmaktadır. Sizlere önemli bir fırsat olan insanı görevde çalışma düşünceniz varsa sürekli olarak Türk Kızılayı web sitesi takip edilmelidir.

Hem kendi ailenizi hem de gerçekten geniş bir aile içerisinde insanlara hizmet etme düşüncesinde olanların bu fırsatı değerlendirmesinde fayda var. Kızılay'da olmak dünya vatandaşlığını ihtiyaç sahibi insanlara hizmet götürmek demektir. Sadece yurt içinde ve yurt dışında da önemli görevler üstlenerek önemli köprünün bir parçası olabilirsiniz sizlere Türk Kızılayı memur personel alımı hakkında bilgilendirme yaptık.

Siz de bu fırsatları değerlendirmek için güncel olarak web sitenin incelememizde fayda var.

Son amacı canlılar ve dünya üzerindeki önemli bir etki yaratmak isteyen önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Türk Kızılayı bünyesinde hizmet etmek isteyen personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla kendine güvenen, özverili, insana değer veren herkesin bu kutsal görevde yer almasını tavsiye ediyoruz. Kızılay memur personel alımı aralıksız devam etmektedir.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir