Sponsor Reklam

Kitap Paketleme İşi

Kitap seti paketleme işi

Öğrencilerin okulda derslerine yardımcı kaynak kitaplar özel yayınevleri tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu alıştırma kitaplarının setler halinde satışa sunulduğunu sizler de görmüşsünüzdür. Bunların set haline getirilmesi için özel mukavva karton kutuların içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu  işi yapmak için elemana ihtiyaç duyan matbaalar yayınevleri kitap paketleme işi yapacak insanlara ihtiyaç duyar. Öncelikli olarak kaynak kitapları set haline getirilmesi için düzgünce gruplara ayrılması gerekmektedir. Çünkü set bir takım olarak satılmaktadır.

Örneğin dördüncü sınıf yardımcı kaynak kitapları setini oluşturmak için bütün derslerin hem konu anlatımı hem de soru bankası kitapları bir araya getirilmesi gerekir. Bütün bu kitapların düzgün bir şekilde hazırlanmış özel baskılı üzerinde yayınevi logosu bunlar karton kutuların içine yerleştirilmesi gerekir. Biraz dikkat gerektiren ancak oldukça kolay olan kitap seti paketleme işi veren firmalar part-time iş olarak yapabilirsiniz. Çünkü kitap satışları genelde okulların açılacağı dönemlere hazır hale getirilmesi gerekir. yani okullar Eylül'ün ikinci haftası açılıyorsa bu kitap setlerinin iki üç ay önceden paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi önemlidir.

Para kazanmak isteyen ek iş ihtiyacı olan insanlar firmaların kendilerini kitap paketleyerek para kazanma fırsatı vereceğini hatırlatalım.

Kitap seti paketlemek istiyorum

Yayıncılık yapan kuruluşlarla iletişime geçmek için yayınevleri size ihtiyaçları olduğu zaman iş vermesi için işe müracaat ediniz. Özellikle  yaz döneminde boş zamanı fazla olan üniversite öğrencileri kendilerine part time iş yarı zamanlı iş şeklinde bu işi yapabilirler ve oldukça başarılı olacaklarını düşünüyoruz.

[caption id="attachment_2296" align="alignleft" width="300"]Kitap seti Kitap seti[/caption]

 Kitap seti paketleyerek ne kadar kazanırız

Yayınevleri bazı setleri büyük yapar bazı setleri küçük yapar. Doğal olarak hazırlayacağınız sete göre size fiyat teklifinde bulunacaklardır. Ancak ayda ortalama 1000 Türk Lirası civarında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bu işi yapmak istiyorsanız konu altına kendimizi en iyi şekilde anlatan başvuru formunu doldurup kitap seti paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçin. Eleman ihtiyacı olduğu zaman sizlere bıraktığınız mail adresiniz aracılığıyla ulaşacaktır. Böylece oturduğumuz yerden kültür işi yaparak para kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Dikiş Seti Paketleme İşi

İnsanlar artan giderleri karşılamak için farklı işler de yaparak para kazanma arayışı içindeler. Günümüzde bir …

28 yorumlar

 1. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde kitap seti paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 2. Muğlada yaşıyorum ve bu işe ihtiyacım var

 3. Antalyada yaşıyorum ve öğrenciyim boş zamanlarımda ek iş olarak yapmak istiyorum ihtiyacım var

 4. Lise son sınıf bu işi yapabilirim İstanbul Eyüp

 5. Merhaba ben mersinin toroslar ilçesinde ikamet etmekteyim çalışmıyorum öğrenciyim evde iş yapmak istiyorum

 6. Üniversite öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum bu işi yapabilirim

 7. Öğrenciyim karabük /merkez

 8. Bu iste calismak istiyorm yardimci olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir