Ev / Türkiye ek iş ilanları / Kırklareli ek iş ilanları
Sponsor Reklam

Kırklareli ek iş ilanları

Kırklareli ek iş ilanları ve Kırklareli evde ek iş gibi yaptığınız aramalar sonucunda sitemize giriş yaptınız. Biz de sizlere Kuzey Batı Karadeniz bölgemizin egzotik şehirlerinden biri olan Kırklareli ilimizin vatandaşları için ek gelir fırsatları hakkında bilgilendirme yapacağız. Eğer ailenizin geliri istediğini düzeyde değilse mutlaka para kazanmak zorundaysanız. Ek iş fırsatlarını Tercih edebilirsiniz.

Kırklareli ek gelir fırsatları

Kırklareli ilimizde de yapılabilecek ek iş alternatifleri oldukça fazladır. Siz yeter ki para kazanmak isteyen bu etkilerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız sizlere az sonra anlatacağız. Sadece Kırklareli merkezde yaşayan vatandaşlar değil ilçelerinde yaşayan insanların da gelişmiş kargo tercihleri ile kolayca evde ek iş yapabileceğini söyleyebiliriz. Bu sebeple Lüleburgaz ek iş, Vize ek iş, Demirköy, Kofçaz ek iş, Babaeski, Pehlivanköy, Pınarhisar evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek için sizler de gerekli müracaatlarınızı yapın. Herkese yetecek kadar ek gelir fırsatı vardır.

[caption id="attachment_1749" align="alignright" width="300"]Kırklareli ek iş Kırklareli ek iş[/caption]

 Kırklareli ek iş ilanları hakkında yapılan araştırmalarda farklı sonuçlar ortaya çıkmıştır. Özellikle fiziksel olarak yapılabilecek çabuk para kazandıran parça başı fason işler, tercih edilmektedir. Bu işler arasında da en fazla ilgi görenleri paketleme, ambalajlama, kutulama, montaj işleri olarak öne çıkmaktadır. kına paketleme işi, lavanta keseleme işi, kalem montaj işi, evde karanfil paketleme işi, kalemtıraş montaj işi, kürdan doldurma işi, çengelli iğne paketleme işi, bardak paketleme işi Kırklareli vatandaşların yapabileceği kısa sürede çok gelir elde edeceği alternatif evde yapılacak işler arasındadır.

Kırklareli ek iş 

Eğer siz de "Ben de acilen para kazanmak istiyorum ve bu işlerden yapmak istiyorum, Ne yapacağımı bilmiyorum, nereye müracaat edeceğim" diyorsanız kolayca, sizin anlayacağınız şekilde izah edelim. Yapacağınız iş evde ek işler kategorimize girerek kendinize uygun beğendiğiniz hiç tanıtımlarını okuyun sonra da her konu altına yapabileceğimiz işlerin altına iş başvurusu formunu doldurun. Burada yazacağınız bilgiler Kırklareli eve ek iş veren firmalar tarafından incelenecek acilen ilk yapılması gerektiği durumlarda sizlere bıraktığınız iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşılacak ve iş teklifi yapılacaktır. Sistem bu şekilde işlemektedir. Doğrudan ulaşabileceğiniz ek iş verenlerin telefon numarası ile maalesef verilmemektedir.

Yapmanız gereken alttaki formu doldurarak size iş teklifi yapacak olan firmaların ulaşmasını beklemektir.

Kırklareli ek iş fırsatından ne kadar kazanabilirim

Sizin çalışma azminiz beceriniz ve yeteneğinize göre kazancınız ortaya çıkacaktır, ancak günde 5-6 saat kadar evde ek işler yaparak 1500-2000 lira civarında para kazanacağımızı söyleyebiliriz. Eğer öğrenciyseniz ev hanımı iseniz, emekli iseniz veya hiç bir işiniz yoksa hemen fırsatları değerlendirin. Kırklareli evde ek işler hakkında siz de gerekli müracaatları yapın.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

50 yorumlar

 1. meral taşkın

  Evde is yapmak istiyorum kirklarelinde oturuyorum.

 2. meral taşkın

  Evde paketleme isi yapabilirim kirklarelinde yasiyorum.

 3. merhaba 2018 yılı evde is olarak çıktı yardımcı olur musunuz ?

 4. Merhaba, Kırklareli merkezde yaşıyorum.Eve ek gelir sağlamak için ben annem ve kızkardeşimle birlikte bu işi yapmak istiyoruz. Disiplinli,düzenli,el becerisine sahibiz .Geri dönüş yaparsanız seviniriz şimdiden teşekkürler:)

 5. Kırklareli merkezdeyim ev hanımıyım evde çalışabileceğim iş imkanlarından yararlanmak isterim teşekkür ederim

 6. Bende evde ek iş istiyorum çok uzun zamandır arıyorum paketleme olabilir vaktim bol lütfen geri dönüş yapın

 7. Evde ek iş istiyorum

 8. Kirklareli icin paketleme isi varsa donus saglayabilir misiniz?

 9. Kırklareli merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 10. hertürlü ek iş yapabiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir