Ev / Türkiye ek iş ilanları / Kastamonu Ek İş İmkanları
Sponsor Reklam

Kastamonu Ek İş İmkanları

Türkiye'nin gelir adaletsizliği açısından en az olan illerinden birisi olan Kastamonu ek iş fırsatlarını değerlendirmek için oldukça çaba harcamak gerekiyor. Çünkü en büyük şehirlerimize özellikle İstanbul ve Ankara'ya aynı mesafede olan Kastamonu ilinin hak ettiği ek gelir fırsatlarından yeterince faydalanamıyor. Ancak sizler sadece Kastamonu'daki ek iş fırsatlarından değil Türkiye genelinde yapılabilecek ek iş fırsatlarını değerlendirme şansına sahipsiniz. Kargo firmalarının sürekli teknolojik gelişmelere paralel olarak hızlarını artırılması aynı zamanda çoğalması ile her türlü meta, materyal, eşya... anında her yere kolayca gönderilmektedir. Bu sebeple özellikle sanayi Bölgesi olan Marmara bölgesindeki Kocaeli, İstanbul, Bursa illerinden sizlere de yapmak istediğiniz takdirde eve iş gönderilecektir.

Kastamonu ek gelir fırsatları

Eğer paraya ihtiyacınız varsa ailenize destek olmayı düşünüyorsanız ek iş yapmak için fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Son zamanlarda yeni bir proje başladı burada herkes öğrenciler, ev hanımları, emekliler oturdukları yerden hem para kazanıyor hem de zamanlarını değerlendirerek para kazanıyor. Kastamonu ek gelir fırsatları değerlendirecek olan Kastamonulu vatandaşların bu fırsatları neler olduğunu araştırması gerekir sizlere Kastamonu ek iş hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Umarım faydalı oluruz.

[caption id="attachment_1698" align="alignright" width="300"]Kastamonu'da yapılacak işler Kastamonu'da yapılacak işler[/caption]

Kastamonu eve ek iş

Sadece Kastamonu merkezde değil, Kastamonu ilçeleri olan Tosya, Araç, İhsangazi, Taşköprü, Hanönü, Çatalzeytin, Abana, Bozkurt, İnebolu, Doğanyurt, Cide, Pınarbaşı, Daday, Şenpazar, Azdavay, Ağlı, Seydiler, Devrekani, Küre ilçelerindeki yaşayan vatandaşlarında ek iş yapma şansı bulunmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi uzaklık mesafesini sorun etmeyin. Eğer Sizler de para kazanmak istiyorsanız, Hangi işleri yapmak istediğinizi belirten mesajları alt taraftaki iletişim bölümüne yazabilirsiniz. Alt tarafı iletişim formunu doldurup evde yapılacak olan Kastamonuda yapılacak işler yeteneklerini üstünde istediklerinizi talep edebilirsiniz.

Kastamonu eve ek iş veren firmalar

Kastamonu eve ek iş veren firmalar sizlere alttaki yazdığını mesaj bölümündeki iletişim bilgilerinizden ulaşacak ve iş teklifinde bulunacaktır. bunun için kaç kişi olduğunuzu, ne kadar boş zamanınız ve güvenliği eğitim durumuna ve mail adresini ile birlikte yazdığınız taktirde sizlere uygun görüldüğü takdirde Kastamonu ek iş fırsatları değerlendirmek üzere iş teklifi yapılacaktır. Kastamonu ek gelir fırsatlarından faydalanmak istiyorum ne kadar kazanırım, diye düşünürseniz yapacağınız çalışmaya göre sizlere belli oranda ücret ödenecektir. bu durum çalışma saatleriniz bireysel yeteneklerini ve çalışmalarınızın kalitesine bağlı olarak ücret ortaya çıkacaktır

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

24 yorumlar

  1. Zeynep tüfekci

    Evde yapabilecegim ise ihtiyacim var.paketleme,nikah ve bebek sekeri ,davetiye katlama gbi.vs.yapabilirim.lutfen ilginize….

  2. Ögrenciyim merkezde oturuyorum kalabalık bir grubum var paketleme isi ariyoruz

  3. Kastamonu merkez evde yapılabilecek ek iş arıyoruz

  4. kastamonu araç ilçesinde oturuyorum ek iş istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir