Sponsor Reklam

Karaman Eve Ek İş

Karaman evde iş imkanları ile ilgili sizlere gerekli bilgiler vermek istiyoruz. Geçmişi milattan önce 8000 yıllarına kadar dayanan önemli kültür ve Ticaret Merkezi Karaman ilimizde ek iş imkanları bulunmaktadır. Konya'dan ayrılarak yenidir il statüsü kazanan ilimizde sanayi son zamanlarda büyük Atılım yapmış buna paralel olarak evde ek iş fırsatları doğmuştur. Ancak bu işlerin neler olduğunu nerelere müracaat edileceğini bilmeyen okurlarımız var. Biz de bu konu hakkında Karaman'da Hangi ek iş fırsatları var, evde nasıl para kazanılır bilgilendirme yapacağız. Özellikle un bisküvi, hamur işleri konusunda yeni yeni tesisler açılmaktadır. Buna paralel olarak da paketleme ambalajlama işleri doğmuştur.

Karaman'da evde paketleme işi

Karaman'da evde paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız o zaman Kahraman da eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Karaman ek iş ilanları

Çevrenizde bulunan fabrikalar işletmeler küçük ölçekli ölçekli firmalar evde ek iş yapmak isteyen insanlara fırsat vermektedir. Önemli olan bunlarla iletişim kurabilmek iş alabilmektir. Karaman'da evde iş almak istiyorum diyorsanız sizlere destek sağlayalım. Bunun için yapmamız gereken oldukça basit. Sitemiz evde çalışmak isteyenlere iş veren firmalar ve Karaman'da evde iş yapmak isteyen insanları bir araya getirmektedir.

[caption id="attachment_2454" align="alignleft" width="300"]ek iş fırsatları ek iş fırsatları[/caption]

Nasıl mı? Bu yazı altındaki iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İster iş arayan eleman olun ya da elemana ihtiyacı olan bir işveren olun sizde ihtiyaçlarınızı konu altında  birbirinizle bizim aracılığınızla iletişime geçin.

 Karaman'da iş arıyorum

Biliyoruz, Türkiye'nin gelir dağılımında yeteri kadar pay alamayan illerinden biri Karaman'da evde iş yapmak isteyen oldukça fazladır. O zaman siz de evdeki sorunlarımızı çözmek faturalarını ödemek mutlu bir hayat sürmek için boş zamanlarınızı değerlendirir. Boş zamanlarını nasıl değerlendireceğim diye düşünüyorsanız evde kolay paketleme. ambalajlama işleri yapabilirsiniz. Yanında kendi özel yetenekleriniz çerçevesinde Karaman'da evde iş fırsatları yaratabilirsiniz.

Karaman'da ek iş fırsatları

Örneğin gelinlik süsleme işi yapabilirsiniz, gelin buketi hazırlayabilirsiniz, patik örebilirsiniz ya da takı, boncuk işleri yapabilirsiniz. Önemli olan bu işleri veren insanlarla iletişime geçmektir. Çok zor değil.

İşte Size fırsat! Hemen sizler için bıraktığımız iş başvuru formunu doldurun, kendinizi güzelce tanıtın, firmalar size iş teklifinde bulunmaya başlasın. Ancak özel bilgilerinizi kesinlikle yazmayın, sadece hangi işleri yapabileceğinizi, ne kadar boş zamanınız olduğunu, eğitim durumunuzu ve benzer konuları yazabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

38 yorumlar

  1. Karamanda oturuyorum. Paketleme, kutulama ya da davetiye katlama gibi işleri kolaylıkla yapabilirim. Elim oldukça hızlıdır. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Evde ek işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  3. Merhabalar on lisans mezunuyum. Karamanın ilçesinde oturuyorum Ev hanımıyım paketleme ile yapılabilecek her işi yapabilirim. zamanında vede düzenli teslim ederim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Karaman merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  5. Merhaba karaman merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Karaman merkezde oturuyorum elimden her iş gelir evimde yapabiliceğim işe ihtiyacım var

  7. 22 yaşındayım karaman üniversitesine yakın oturuyorum. Boncuk işleri el işleri yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim.

  8. Karaman’da yaşıyorum ek iş arıyorum lütfen ilgilenirmisiniz.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir