Sponsor Reklam

Kapı kolu paketleme işi

Evlerimizde  sabit bekçiler olan kapılar girmemize izin vermek için kollarına basmamız için çevirme bize ihtiyaç duyarız. Evet farklı madenlerden farklı desenlerde ve ilginç modellerde üretilmiş olan kapı kolu paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere güzel bir fırsat anlatıyoruz. Eğer ailenizin geçim şartları zorlaştı ise çocuğunuza eşinize kocanıza ya da annenize babanıza destek olmak istiyorsanız sizlere yeni bir ek iş fırsatından bahsedeceğiz. Kapı kolu üreten firmalar ürettikleri ürünlerini güzelce satışa sunacak hale getirmek için paketleyerek elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Üretici  firmalar gerektiğinde iş yerinde part time olarak gerektiğinde evlerinde ek iş yapacak eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla bazı durumlarda arayış içine girmektedir.  Sizler de bu fırsatı paraya dönüştürmek isterseniz kapı kolu paketleme işinden ailenizde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kapı kolu paketleme işi nasıl yapılır

Estetik açıdan farklı modellerde üretilmiş olan kapı kollarının topuz şeklinde ya da basmalı şekilde çekmeli şekilde üretilen tipleri bulunmaktadır. Size gönderilecek olan Kapı kollarını hazırlanmış özel baskılı ambalaj kutularına yerleştirerek satışa hazır hale getirmek zorundasınız. Bunu yaparken çok zorlanacağınız söyleyemeyiz. Çünkü  firmaların size göndereceğim kapı kolları yine özel olarak hazırlanmış ambalaj kutuların içine nasıl yerleşecek açıklanmıştır.  Ürünü güzelce yerleştireceğiniz kenarlarına kapatacaksınız ve üretici firmanın istediği tarihte teslim edeceksiniz. Çok  zor olmayan emeklilere ev hanımlarının üniversite öğrencilerinin kolayca yapacağı ek gelir fırsatından yararlanabilirsiniz.

[caption id="attachment_2301" align="alignleft" width="300"]Kapı kolu paketleme işi Kapı kolu paketleme işi[/caption]

 Kapı kolu paketlemek istiyorum

Kapı kolu üreten firmaların paketleme elemanı ihtiyacı olduğu zaman sizlerle iletişime geçmesi için alttaki ön iş başvuru formuna kişisel özelliklerinizi yazınız. İşe  talip olursunuz sıraya girmiş olursunuz. Böylece ihtiyaç dahilinde sitemizdeki başvurular incelenir gerekli tebligatlar sizlere bırakacağınız mail adresiniz yoluyla yapılır. Böylece firma iş yerinde istersen part-time olarak evinizde bu işi yapmak istediğinizi belirten kişilere de eve gönderebilirler. Böylece Siz de ailenizle önemli bir ek gelir fırsatı bulmuş olursunuz.

Kapı kolu paketleme işinden ne kadar para alırım diye düşünenlere kısaca açıklama yapalım. Firmaların size teklif edeceği fiyatlara göre ücret değişir. Örneğin ayda size 2000 tane kapı kolu bak etmemeniz isteyebilirler. Bunun karşılığında da 500-600 lira teklif eder ya da iki katı üç katı şeklinde gelir elde etme şansına sahip olursunuz. O  zaman iyi para kazanabilirsiniz. Bu  işi tek başınıza ya da evde birkaç kişiye ekip halinde yapabilirsiniz. Kapı kolu paketleme işi sizlere iyi para kazandıracaktır. Hemen başvurunuzu alt tarafa yapın.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

35 yorumlar

  1. İZMİR/KARŞIYAKA da oturuyoruz.4 kişiyiz. Temiz çalışırız temiz iş çıkartırız. zamanında teslim ederiz.Şimdiden teşekkür ederim.

  2. İZMİR KARŞIYAKA da oturuyoruz 4 kişiyiz temiz çalışır temiz iş yaparız zamanında teslim ederiz şimdiden teşekkürler

  3. Kolaygelsin kapı kolu paketleme işini yapmak istiyoruz ve gerçekten ek işe ihtiyacımız var işimizi istenilen zamanda ve hatta daha önce sorunsuz full performansla teslim ederiz.biz 4 kişilik bir grubuz işimiz olurda siz bizden biz sizden memnun olursak sayımız çoğalacak lütfen dikkate alıp dönerseniz pişman olmazsınız olumlu dönüş bekliyoruz teşekkürler Kolaygelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir